3D візуалізація

Ландшафтное проектирование

Багато хто мріє про красиву заміську ділянку. Для реалізації цієї ідеї, необхідно особливу увагу приділити не тільки самому процесу його виконання, а й попередній підготовці, яка включає в себе проектування ділянки. Щоб приступити до здійснення своєї мрії, необхідно чітко розуміти, де конкретно будуть розташовуватися клумби і посадки. Також варто виділити зручне місце для зони відпочинку і господарських приміщень. У цьому особливу роль відіграє 3D візуалізація ландшафту.

Переваги 3D візуалізації проекту

Щоб зрозуміти, як саме буде виглядати ділянка, розробляється візуалізація проекту. Такий підхід дозволяє попередньо вивчити і розглянути різні можливості розташування ділянки, завдяки чому економиться значна частина коштів. Візуалізація проекту в форматі 3D дозволяє побачити свою ділянку з усіх боків і оцінити його сильні і слабкі сторони, а також ступінь зручності. Це не завжди можливо в простому візуалізованому проект.

Як правило, для розробки 3D використовуються спеціальні програми, які в значній мірі дозволяють прискорити процес роботи і дають необхідну інформацію про розташування об’єктів. Редагування може виконуватися швидко, що дає можливість врахувати всі побажання замовника і надати наочну картину з усіх кутів огляду. Завдяки деяким технологічним розрахунками можна навіть наочно зобразити зовнішній вигляд ділянки через певний проміжок часу, будь то 5 чи 8 років.

Навіщо потрібна 3D візуалізація?

Варто відзначити деякі конкретні переваги, які дає цей вид проектування:

  • значна економія часу;
  • простота втілення ідеї.

У деяких ситуаціях клієнт бажає розглянути кілька варіантів проектування території. Це дозволяє побачити ступінь зручності розташування різних елементів на ділянці. Також завдяки 3D можна розглянути кілька ідей по дизайну і підібрати найбільш прийнятне рішення.

Якщо взяти стандартний спосіб вирішення даного питання, то доведеться малювати кілька ескізів. Якщо замовник побажає внести деякі зміни, то їх доведеться переробляти, що також забирає значну частину часу. Але використання тривимірної візуалізації прискорює і спрощує процес.

Варто також розуміти, що досить легко внести в такий проект невеликі зміни, які будуть відображати реальну сутність. Насправді, всі деталі 3D моделі виглядають цілком реально, так як представлені в декількох площинах. Завдяки такому підходу, клієнт має більш правдиве уявлення про кінцевий результат роботи, ніж при використанні простих ескізів.

Переваги даного методу ще й у тому, що візуалізація ландшафту може бути представлена ​​не тільки у вигляді повної картини території, а деталізована інтересуемой ділянку території і відображений більш фрагментарно. Клієнт може розглянути ділянку в тих ракурсах, які йому цікаві. Такий огляд може бути представлений не тільки у формі 3D фото, але і в якості відео-огляду, що дозволяє замовнику більш реально відчути майбутню картину своєї ділянки. Даний підхід особливо практичний, якщо на території є рельєфні поверхні. В такому випадку ландшафт може істотно змінитися і це варто передбачити.

Реальне втілення задуманого

У будь-якому випадку за допомогою 3D моделювання клієнт має можливість побачити свою ділянку в готовому вигляді ще до закінчення його облаштування. З’являється можливість «прогулятися» по своєму саду і відчути, як це буде в реальності. Завдяки такій послузі можна більш точно підібрати кут огляду, а також фактуру використовуваних матеріалів, відрегулювати і передати ступінь освітлення.

При візуалізації ландшафту, втілення ідеї стає більш реальним і практичним, що не завжди можливо при використанні стандартних методів проектування. У будь-якому випадку замовник може заздалегідь побачити ділянку, яка буде максимально наближена за своїм виглядом до реальної ділянки.

Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75