GardenPark - це сучасний центр ландшафтного дизайну. Гармонійне поєднання таких якостей, як любов до природи, досвід, професіоналізм наших фахівців і сучасні технології характеризують нас, як надійну компанію по створенню ландшафтного дизайну в Києві і по всій Україні.

Ми прагнемо до того, щоб зробити світ навколо вас прекрасним і комфортним. Якість нашої роботи, дружнє ставлення до клієнта і приємні ціни не залишать вас байдужими. Працювати з нами комфортно і легко. Ми виконуємо весь комплекс робіт з ландшафтного дизайну та благоустрою території. А також надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування ділянок. Крім того, в компанії GardenPark є все необхідне для створення саду вашої мрії. У нас ви можете купити рулонний газон, штучний газон, багаторічні рослини і декоративні чагарники, хвойні та листяні дерева, насіння, добрива та засоби для догляду та захисту рослин, сипучі матеріали такі, як грунт, декоративна крихта, мульча, щебінь та інші необхідні товари з доставкою до вас на ділянку.

Наша команда - це люди закохані в свою роботу. Талановиті дизайнери втілять найсміливішу вашу ідею в проекті майбутнього саду. Уважні менеджери нададуть необхідну підтримку під час роботи на об'єкті і після його здачі. Бригада робітників майстерно і, що не менш важливо, в строк виконає всі намічені плани по реалізації проекту.

Відчуйте справжню турботу професіоналів з компанією GardenPark.

Наші партнери:

Gardener