Штучний газон

Штучний газон
Укладання штучного газону – прекрасна альтернатива справжньому в місцях, де немає можливості посадити живу траву. Варіанти оформлення ландшафту за допомогою штучного газону.
Красиві газони створюють прекрасну атмосферу для прогулянок і відпочинку на природі. Однак, чим більше ландшафт насичений рослинами, тим складніше за ним доглядати. До того ж не у всіх місцях доцільно висаджувати живу траву. І тут на допомогу приходить штучний газон. Він виглядає не менш естетично, ніж живий, але не вимагає стільки уваги.
Штучна трава зроблена з полімерів. Ворс прикріплений до вкритої латексом гнучкій основі. «Травинки» бувають різної товщини і міцності, тому важливо визначитися з метою укладання покриття: чи буде воно виконувати лише декоративну функцію або по ньому можна ходити. По виду вони мало відрізняються від справжніх.
Штучний газон Штучний газон

Де застосовується штучний газон?

В основному штучний газон прокладається в таких місцях, як:

  • дитячі, спортивні майданчики;
  • стадіони;
  • зона басейну;
  • затінені ділянки;
  • тераси, веранди, на яких немає можливості посадити справжню траву.

Існує кілька видів штучного газону – декоративний і більш практичний, який використовується в зонах з великою прохідністю. Декоративна трава має велику висоту ворсу, різні забарвлення. Вона застосовується тільки там, де необхідно виконати суто естетичну роль, наприклад, для прикраси невеликого газону перед будинком.

Для спортивних або дитячих майданчиків, футбольних полів краще використовувати другий тип штучної трави. Він більш зносостійкий, має масу переваг, підходить для регулярної експлуатації.

Іноді штучною травою можна послати великі території, але в більшості випадків розумніше прокласти її на окремих «проблемних» ділянках. Завдяки цьому дизайн буде гармонійним і красивим.

Таке рішення має наступні переваги:

  1. Підходить для місць з великою прохідністю людей.
  2. Не вимагає особливого догляду, може використовуватися регулярно без “перепочинку”.
  3. Газон не боїться перепадів температур, відсутності сонячного світла, поливу, відрізняється водонепроникністю.
  4. Дешевше декоративної плитки.
  5. Великий асортимент забарвлень, від жовтуватих до насичено-зелених.

Штучна трава має переваги перед звичайним, в ній майже відсутні недоліки. Виготовляється газон такого типу зі спеціального синтетичного волокна, яке за зовнішнім виглядом ідентичний натуральної траві.

Догляд за штучною травою

Одна з переваг штучної трави в тому, що вона не вимагає особливого догляду. Разом з цим, щоб зберегти зовнішній вигляд і максимально продовжити службу газону, необхідно періодично виконувати нескладні завдання. Восени і взимку потрібно збирати листя і сніг. Щоб сніг і крижинки НЕ примерзали до поверхні ворсу, його потрібно постійно збирати, тому що інакше можна буде пошкодити газон, якщо віддирати лід.

Час від часу бажано мити поверхню матеріалу спеціальними засобами, щоб штучна трава зберігала свої характеристики довгі роки. Є миючі речовини і інструменти, які можна купити в магазині або ж можна скористатися послугами професіоналів. Хоча цей періодичний догляд може здатися недоліком штучної трави, але насправді роботи з натуральним газоном було б в рази більше.

Укладання матеріалу проходить легко, швидко. Наші фахівці допоможуть вибрати найбільш підходящі місця для штучного газону, виконають роботи якісно, ​​в короткі терміни, підберуть покриття оптимальної щільності, виду ворсу. З таким покриттям майданчик на ділянці буде виглядати привабливо, навіть якщо особливості місцевості не дозволяють виростити справжню красиву траву. Це спростить догляд за ландшафтом.

Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75