Ландшафтне проектування в Києві

Ландшафтне проектування в Києві
Ландшафтне проектування являє собою комплекс робіт, які спрямовані на те, щоб зробити ваш двір не тільки доглянутим, а й створити там унікальну зону відпочинку.
Якщо не стежити за своїм присадибною ділянкою, то з часом він повністю заросте бур’янами і травою. Але ж можна зробити оригінальну територію, яка буде «радувати око» і дарувати атмосферу затишку, спокою.
Але цим повинні займатися виключно професіонали, досвідчені дизайнери, які передбачать всі деталі. Компанія GardenPark перетворить ваш двір і присадибну територію в райський куточок. Ми надаємо послуги як по Києву, так і по всій Україні.
приклад ландшафтного проекту

Переваги ландшафтного проектування в компанії GardenPark

Ландшафтне проектування в Києві

Комплекс послуг

Ви можете замовити не тільки ландшафтне проектування під вашу ділянку, а й скористатися нашими послугами по його реалізації. Професійні майстри швидко і якісно створять точний ландшафтний проект, який відповідає плану. Крім того, якщо ви замовте комплекс послуг, то проект дизайну отримуєте безкоштовно.

Ландшафтне проектування в Києві

Індивідуальний підхід

Ми не тільки працюємо з кожним клієнтом індивідуально, але все ландшафтні проекти враховують побажання замовника, особливості території, цінові рамки. Перед розробкою плану, обговорюються всі деталі, щоб створити такий ландшафт, про який ви мріяли.

Ландшафтне проектування в Києві

Гарантія якості

Наша компанія дає реальну гарантію того, що ваша ділянка буде відповідати розробленому раніше плану і вашим очікуванням.

Ландшафтне проектування в Києві

Зручна цінова політика

Під час роботи над проектом, проводиться розрахунок вартості реалізації плану, так ви ще на стадії проектування дізнаєтеся орієнтовний бюджет. Клієнт може сам встановлювати обмеження за ціною, а дизайнери вже будуть від цього і виконувати проект.

Ландшафтне проектування в Києві

Професіоналізм

Всі співробітники компанії мають великий досвід роботи зі створення унікального оформлення території по Києву і Україні. Дизайнери мають профільну університетську освіту, постійно розвиваються, відрізняються творчим мисленням і можуть надати клієнту оригінальний проект. В роботі дизайнерів поєднуються сучасні тенденції і класичні стилі оформлення, щоб зробити вам зручний і красивий ділянку.

Ландшафтне проектування в Києві

Пунктуальність і порядність

Всі послуги, які ми надаємо виконуються в точно встановлений термін. Його обговорюють з замовником ще на етапі планування, і ми завжди здаємо всі проекти до остаточної дати. Ви можете бути упевнені в тім, то отримаєте краще обслуговування.

Ландшафтне проектування в Києві
Відгуки наших клієнтів
Замовте ландшафтне проектування і отримаєте знижку на послугу ландшафтний дизайн

Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний і продуманий ландшафтний проект, доступну вартість і досвідчених професіоналів. Вибирайте краще – вибирайте ландшафтний дизайн від GardenPark.

З чого складається проектування ландшафту?

1

3Д візуалізація

Тривимірне побудова дизайну вашої ділянки з можливістю відеопрогулкі. Оптимальне рішення для кращого, більш чіткого розуміння концепції розробленої дизайнером нашої компанії.

2

Генеральний план ділянки

Основний креслення ландшафтного проекту на якому в масштабі втілена майбутня концепція дизайну ділянки з нанесенням усіх умовних позначень, експлікації об’єктів, а так само балансу території.

3

Дендрологічні креслення

Тривимірне побудова дизайну вашої ділянки з можливістю відеопрогулкі. Оптимальне рішення для кращого, більш чіткого розуміння концепції розробленої дизайнером нашої компанії.

4

Посадкові креслення

На цьому кресленні вказано точне розташування посадочних місць всіх запланованих рослин, нанесена масштабна сітка, посадочні місця пронумеровані, зазначено кількість рослин.

5

Розбивочне креслення

На кресленні вказані розміри доріжок, будівель, майданчиків, різних елементів ландшафтного дизайну з прив’язкою до вже існуючих об’єктів.

6

Схема розстановки освітлювальних приладів

На основі генерального плану із зазначенням місць розміщення вуличних освітлювальних приладів.

7

План-схема автополиву

Розробляється на основі дендрологічного креслення. На плані показані зони поливу і їх перекриття. За допомогою схематичних позначень зазначений тип поливу а також проходження основних магістралей.

8

Кошториси

До дизайн проекту додаються кошторису на реалізацію дизайну. В кошторисах вказані всі види робіт і матеріалів необхідних для втілення проекту, так само вказана їх вартість та обсяги.

Ландшафтне проектування під замовлення в Києві

Ландшафтне проектування ділянки – це важлива частина процесу створення красивого, функціонального і збалансованого простору навколо будинку, що включає визначення стильової концепції саду і складання креслень ландшафтного проекту. Основне завдання ландшафтного проектування – не просто зробити присадибну територію доглянутою, але зробити з неї унікальну зону для комфортного відпочинку.

Ландшафтне проектування в Києві і в Київській області

Складання проекту ландшафтного дизайну є першим кроком до створення саду, про який ви мріяли. Від того, наскільки ретельно будуть виконані роботи з проектування садової або дачної ділянки, залежить наскільки функціональною і затишною вона буде. Саме на цьому етапі закладаються структура і унікальний стиль присадибної території, який буде потім існувати десятиліттями. Тому не варто економити на цьому виді робіт – низька ціна на ландшафтне проектування може обернутися додатковими витратами і витратами часу на переробки.

Етапи ландшафтного проектування

Справжня краса завжди пов’язується з гармонією і природністю. Саме її може подарувати доглянутий сад. Тому послуги з ландшафтного проектування стають все більш популярними. Ландшафтне проектування являє собою цілий комплекс робіт, які включають в себе кілька етапів.

Підготовка (вивчення території)

Найбільш відповідальним процесом є попереднє вивчення території, на якій буде виконуватися робота з ландшафтного проектування. На цьому етапі необхідно зібрати найповнішу інформацію як про самій ділянці, так і про побажання його власників. Ігнорування будь-якого факту може призвести до того, що кінцевий результат не буде задовольняти потреби власників. До того ж функціонування ділянки може бути неякісним, тому що деякі моменти не були враховані.

Тому робота над проектом починається із зустрічі з замовником на території дачної або садової ділянки. При цьому ландшафтний архітектор Gardenpark:

 • проведе візуальне обстеження саду і прилеглих територій;
 • з’ясує ваші смакові переваги і побажання;
 • зробить фотознімки території.
На цьому етапі робіт фахівець звертає увагу на такі моменти:
 • ландшафт і обстановка навколо території ділянки;
 • під’їзні дороги;
 • наявність і стиль прилеглих будівель;
 • наявність прилеглих лісових масивів, насаджень, водойм;
 • джерела шуму (автотраса, залізниця);
 • архітектурний стиль житлового будинку і господарських будівель, розташованих на садовій ділянці;
 • як розташовані вікна і двері будинків;
 • наявність і розташування інженерних комунікацій;
 • наскільки глибоко залягають грунтові води;
 • склад, структура, кислотність грунту;
 • напрямок вітрів;
 • розташування електропроводів, доріжок, парканів, дерев і чагарників;
 • перепади рельєфу.
На цьому етапі фахівці Gardenpark створюють топографічні карти, куди наносяться високі і низькі точки ділянки. При проектуванні ландшафту це дозволить зрозуміти, де практичніше зробити водойми і розмістити зелені насадження. Після того як основна інформація по території зібрана, ландшафтний архітектор з’ясує всі побажання клієнта і уточнить наявність домашніх тварин у дворі. Дана інформація потім зіставляється з можливостями місцевості. Смакові переваги клієнта обумовлюють і тип проекту. Чи буде ділянку облаштовано в стилі природного пейзажу або методом регулярного планування, залежить від побажань замовника, а фахівці Gardenpark готові задовольнити їх, наскільки дозволяють особливості місцевості. Іноді можливо поєднання стилів, що під силу лише досвідченим дизайнерам. Після огляду території, ландшафтний архітектор Gardenpark проводить аналіз отриманих даних:
 • інвентаризацію існуючих насаджень і визначення стану дерев і чагарників, які ростуть на території;
 • аналіз освітленості території протягом світлового дня, визначення найбільш і найменш освітлених ділянок;
 • аналіз розташування інженерних комунікацій і споруд, і їх вплив на розміщення рослин.
Все це допоможе ландшафтному архітектору в створенні ескізів вашого майбутнього саду.

Ескізний проект

У процесі створення ескізного проекту розкриваються основні ідеї замовника і створюється попередній план майбутнього оформлення дачної або садової ділянки. В подальшому він буде редагуватися, але завдяки такому підходу можна зрозуміти, в якому напрямку здійснювати подальші роботи. У процесі його виконання враховуються такі моменти:
 • де будуть проходити доріжки;
 • розміщення зони для барбекю;
 • розташування зелених насаджень і водойм;
 • де буде майданчик для дітей;
 • розміщення інженерних комунікацій;
 • освітлення саду.
Зазвичай компанія Gardenpark надає замовнику кілька варіантів ескізних проектів саду. Матеріал подається в декількох видах:
 • двовимірне креслення ландшафтного проекту;
 • тривимірна візуалізація (за бажанням замовника);
 • добірка фотографій з схожим дизайном присадибної ділянки.
Подальша робота ведеться з затвердженим ескізним проектом, в який можуть вноситися доповнення і коригування. Також на цьому етапі узгоджується асортимент деревно-чагарникових рослин і складається попередній кошторис.

Ландшафтне проектування ділянки

Після остаточного затвердження ескізного проекту починається останній етап роботи над проектом – створення робочого плану та розробка основних документів, необхідних для його реалізації. На цьому етапі задіюються дендрологи та агрономи, а також конструктори і велика кількість інших фахівців. До основних документів відносять:
 1. Генеральний план – креслення, на якому зображені всі основні функціональні зони, будови, садові доріжки, майданчики, насадження і водойми. Виконується в кольорі в електронному вигляді, потім друкується на папері.
 2. Дендроплан – схема, на якій зафіксовано розташування всіх вже зростаючих і запланованих рослин, що будуть виростати в саду. Його доповнює асортиментна відомість, в якій перераховані рослини, що будуть висаджені. На кресленні зображуються будівлі і споруди, крони дерев із зазначенням їх найбільшої висоти, контури квітників.
На базі Генплану і дендроплану розробляються робочі креслення. Їх кількість залежить від декількох факторів:
 • особливості рельєфу;
 • природні умови;
 • складності проекту.
Робоче проектування може включати креслення:
 • план вертикального планування (тут вказуються перепади висот на території ділянки, можливі ухили, стоки);
 • креслення (на ньому зображуються всі майданчики, альтанки, доріжки, підпірні стінки, навіси, водойми, і інші споруди, які будуть створюватися будівельною бригадою);
 • посадкове креслення дерев, чагарників, квітів;
 • схема системи поливу;
 • креслення системи освітлення;
 • 3D візуалізація малих архітектурних форм;
 • 3D моделювання озеленення ділянки.
Також склад проекту може входити проект переміщення земельної маси. У ньому відображаються існуючі схеми дренажу і план поливу місцевості. Тут задіюэться креслення зі зведення невеликих побудов на території і водойм. Після розробки ландшафтного проекту розраховуються підсумкова кошторис і графік проведення робіт. Готовим ландшафтний проект вважається тоді, коли у замовника не залишиться ніяких заперечень. На всіх етапах ландшафтного проектування фахівці Gardenpark тісно співпрацюють із замовником і надають йому можливість вибору. Остаточне рішення завжди за ним, що є важливим аргументом для звернення в нашу компанію. Співпраця з Gardenpark з облагороджування території буде означати, що ви залишитеся задоволені результатом, так як ми прагнемо якнайкраще зрозуміти вимоги замовника і втілити їх в життя.

Обратная связь

Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75