Створення водоспадів і озер

Створення водоспадів і озер
Методи створення штучних водоспадів і водойм на ділянці. Переваги послуги, особливості вибору матеріалів і технологій.
Створення штучних ставків і водоспадів у саду стало модним напрямком ландшафтного дизайну. Дійсно, присутність води перетворює дачну ділянку, служить місцем відпочинку, наповнює позитивною енергією. Будь ставок буде живописніше, якщо в нього впадає каскадний струмок.
Для спорудження водойми необхідні особливі навички, важливо враховувати особливості території. Майстри «ГарденПарк» вміло прикрасять вашу ділянку, створивши гарний ставок.
Створення водоспадів і озер

Порядок дій

Для початку необхідно вибрати відповідне місце для водойми. Воно повинно бути відкритим, добре висвітлюватись. Завдяки цьому озеро не буде засмічуватися падаючими з дерев листям. Потім слід виконати такі дії:

  1. Визначити розміри і форму конструкції;
  2. Вирити котлован;
  3. Зробити гідроізоляцію;
  4. Встановити насос;
  5. Створити водоспад;
  6. Прикрасити конструкцію.

Форма ставка може бути будь-яка, але важливо, щоб вона вписувалася в навколишню територію, геометрію будівель. Глибина залежить від того, які рослини і риба будуть в ньому жити. Виривши котлован, необхідно зволожити і утрамбувати його стінки, постелити гідроізоляційну плівку, добре її закріпити. Або використовувати пластикову чашу. Після заповнення котловану водою його берега декорують галькою, щебенем, валунами, рослинами.

Тепер можна зробити водоспад. Для цього використовують готові форми ступенів або викладають їх з плоских каменів. Чи буде це один струмінь води або кілька, залежить від вашого бажання. Ми робимо плавні водоспади, а також стрімкі і з піною. До вершини воду буде подавати насос, захований під камінням.

Декоровані водойму і водоспад – справжня окраса саду. Звертайтеся до нас, щоб перетворити свою ділянку і зробити його неповторним.

Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75