Альпійська гірка і рокарій

Альпійська гірка і рокарій
Створення альпійської гірки або рокария на ділянці. Наші фахівці правильно підберуть рослини і камені, врахують особливості ґрунту і створять унікальну композицію.
Майстри ландшафтного дизайну досить часто використовують оригінальні композиції у вигляді альпійських гірок або рокариев. Хоча у створення цих проектів є загальні правила, вони повністю творчі і неповторні.
З одного і того ж набору можна спорудити безліч унікальних варіацій. Альпійська гірка і рокарій дозволяють докорінно змінити на краще ділянку, додавши йому свіжості гір.
Альпійська гірка і рокарій

Як це робиться?

Альпійська гірка являє собою композицію з рослин і каменів розташовану на височині, на сонячній місцевості. Рокарій – це кам’яниста композиція на рівній поверхні, яка може розташовуватися і в тіні. У першому випадку на передній план виходять саме квіти, у другому – камені. Щоб і ті, і інші виглядали природно, необхідно мати майстерність і політ фантазії.

Які вибрати рослини для створення композиції? Найбільш наближені до альпійського клімату. Як правило, використовують невибагливі:

  • едельвейс;
  • очиток;
  • молодило;
  • простріл;
  • ялівець;
  • крокус;
  • спирея японська;
  • барбарис карликовий.

Багаторічники підходять для створення альпійської гірки і рокария, так як дозволяють отримати стабільний результат. Вдалі комбінації створять ефект багатоярусності.

Важливо правильно підібрати ділянку для влаштування композиції. Адже вам напевно захочеться самому милуватися результатом і показувати його гостям. А значить, двір має добре проглядатися і бути достатньо освітленим. Щоб гірка добре розташувалася, часто буває необхідно підготувати грунт, можливо, влаштувати дренаж. Спочатку формується горбок, потім укладаються камені, наостанок – висаджуються рослини.

Щоб виконати всі ці дії правильно, необхідно вміти представляти кінцевий результат. Фахівці «ГарденПарк» створять композицію, яка буде справжньою окрасою ділянки.

Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75