Озеленення ділянки

Озеленення ділянки

Озеленення

Щоб значно поліпшити зовнішній вигляд ландшафту, необхідно виконати повний комплекс спеціалізованих робіт і заходів. Компанія «ГарденПарк» пропонує послуги з озеленення території, використовуючи при цьому самі різні напрямки і новинки в області ландшафтного дизайну, завдяки чому вигляд ділянки може кардинально змінитися в кращу сторону. Клієнти нашої компанії досить часто звертаються до нас з приводу виконання послуг з укладання рулонного газону і облаштування квітників, а також посадки дерев і крупномірів. Але останнім часом стала досить популярною послуга по вертикальному озелененню та благоустрою дахів за допомогою рослин.

Вертикальне озеленення ділянок

На сьогоднішній день від клієнтів нашої компанії часто надходять запити на виконання такого типу озеленення, що має чимало переваг. Природний щит з рослин прекрасно захистить вашу споруду від наступних факторів:

  • сильний шум;
  • пил;
  • вплив палючого сонця;
  • небажані погляди.

Основними перевагами є наявність відносно невеликій площі. Самостійно виконати даний тип робіт складно, так як необхідно ясно розуміти, які саме рослини доцільно використовувати. Фахівці «ГарденПарк» використовують ті рослини, які відмінно зарекомендували себе в наших кліматичних умовах. Як правило, це в’юнкі рослини, так як вони мають високу швидкість росту і створюють в результаті красивий і мальовничий килим. До того ж наші фахівці підбирають ту рослинність, яка красиво цвіте. Таке рішення, безсумнівно, буде радувати око мешканців будинку.

Для вертикального озеленення використовуються різні опори, а також наявні невеликі споруди і природні огорожі. Завдяки такому рішенню можна надати красивий і природний вигляд парканів і альтанках. До того ж стіни будівлі і невеликі споруди будуть тепер мати більш привабливий і приємний вигляд. Хоча для цього можна використовувати і сучасні будівельні технології, саме природна природність при облагороджуванні робить його більш привабливим і приємним для погляду. Наші фахівці підберуть ті рослини, які не тільки захистять будівлю від негативного впливу пилу і сонця, але і будуть охороняти від руйнування і рясного впливу вологи.

Озеленення дахів

Вертикальне озеленення досить давно використовується на території нашої країни, але облагороджування дахів є відносно новою послугою. Насправді, озеленення дахів часто затребуване в багатьох європейських країнах і для цього використовуються найрізноманітніші поверхні.

Таким чином, покрівлі, на яких виконано озеленення, компенсують недолік зелені в великих містах, а й мають наступні переваги щодо захисту дахів від таких факторів, як:

  • перегрівання поверхні;
  • вплив шуму;
  • пил.

Розбити сад на даху – завдання досить складна, і з цієї причини розумніше за все скористатися послугами фахівців «ГарденПарк», які в обов’язковому порядку врахують, як конструкцію даху, так і умови клімату. Головним фактором в даному питанні є навантаження, яку дах зможе витримати. Виходячи з даного параметра, наші майстри виберуть інтенсивне або екстенсивний озеленення.

Якщо несучі можливості даху обмежені, то використовується екстенсивний озеленення, яке має на увазі облаштування рулонного газону. Як правило, газонне покриття не вимагає особливого і специфічного догляду, а його зовнішній вигляд досить приємний. Для використання газону необхідно, щоб дах могла витримати навантаження до 65 кг / м2. Якщо несучі можливості значно вище і можуть витримувати до 300 кг / м2, то розумніше за все влаштувати інтенсивне озеленення.

З цією метою створюється сад, де можуть використовуватися не тільки трав’янисті багаторічники, але і кущі, а також відносно невеликі дерева. За бажанням клієнта наші фахівці можуть прокласти доріжки і побудувати альтанки. Завдяки такому рішенню проводити час на даху буде досить приємно і затишно. Можна організовувати невеликі пікніки на лоні природи. З цією метою наші майстри можуть створити садову архітектуру і красиво оформити газони.

Виконати самостійно таку роботу практично неможливо, так як кожна деталь вимагає індивідуального підходу і в деяких випадках помилки можуть мати вкрай неприємні наслідки для всього даху. Наші майстри можуть провести точний розрахунок і реалізувати весь необхідний обсяг роботи, оскільки володіють не тільки достатніми знаннями, але і великим досвідом роботи, що вкрай важливо. У будь-якому випадку до виконання замовлення фахівці «ГарденПарк» завжди підходять індивідуально і враховують потреби та побажання клієнта, що створює приємну атмосферу в ході співробітництва.

Озеленення ділянки Озеленення ділянки
Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75