Вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення
Ландшафтний дизайн включає в себе облаштування території, її озеленення. Це вимагає особливих технічних знань, так як в разі допущеної помилки, неприємних наслідків не уникнути. Наприклад, листя буде сохнути, будуть погано рости стебла. Вертикальне озеленення – один з найоригінальніших і неординарних способів надати унікальності вашій саду.
Вертикальне озеленення в саду завжди виконується з живих декоративних рослин. Підбір рослин найрізноманітніший. Вони можуть відрізнятися за розмірами, формаю листя і кольором. Така композиція тільки поліпшить обстановку території. Однак рекомендується використовувати ті зелені насадження, які ростуть в даній кліматичній зоні.
Дана процедура, що відноситься до ландшафтного дизайну, здатна поліпшити зовнішній вигляд будь-якої будівлі, роблячи його впізнаваним або приховуючи його зовнішні недоліки завдяки листяному настилу. Це досить складний тип робіт. Його варто довіряти досвідченим фахівцям, які розбираються в тонкощах ландшафтного дизайну.
Вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення – оригінальний спосіб

Створити образ будівлі або заміської споруди допоможе вертикальне озеленення. В результаті, буде створений особливий мікроклімат. Альтанки, тераси, прикрашені рясним листям або ароматними квітами рослин, не тільки виграшно виглядають, але і захистять від шуму, врятують від спеки.

Серед рослин, які підійдуть при озелененні, виділяються: виноград, плющ, запашний горошок, жимолость. Слід зазначити, що на відміну від ліан, які взимку варто утеплювати, щоб навесні вони дали хороші пагони, жимолость, виноград особливого догляду не потребує.

Підставкою для вертикального озеленення служить каркас. Його матеріал: дерево (дерев’яні грати), дріт. Дерев’яну решітку необхідно надійно зафіксувати, приблизно на відстані 7-10 см від стіни, щоб відбувалася циркуляція повітря, вільно обвивались в’юнкі рослини, ліани, які мають розмаїття орнаменту листа. Дріт не менш ефективнаий, зробивши міцне її натяг, рослини також красиво будуть обвиватися.

Слід зазначити, що вертикальне озеленення на дачі може використовуватися для поліпшення фасаду будинку. Також елементи фітодизайну доречні для видозміни внутрішнього приміщення офісу або квартири. В даному випадку необхідно забезпечити полив такої споруди, підвести проточну систему, яка не буде давати збій, що якісно відіб’ється на життєдіяльності рослин.

Якщо необхідно замовити вертикальне озеленення вашої ділянки, звертайтеся в нашу компанію. Ми маємо великий досвід роботи в сфері облаштування присадибних ділянок, квартир, дач, це дозволяє нашим фахівцям успішно справлятися з безпосередньою реалізацією поставлених завдань.

Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75