Мульчування - оригінальний спосіб прикраси ділянки. Методи і особливості мульчування, відповідні матеріали та цікаві ідеї.

Мульчею називають декоративне покриття, яке використовують для прикраси ділянки в ландшафтному дизайні. Мульчування здатне буквально перетворити територію, причому цей метод відрізняється простотою і дешевизною. Фахівці «ГарденПарк» використовують для цього найрізноманітніші матеріали і оригінальні ідеї.

Методи мульчування

Мульча може бути органічною та неорганічною. Такий газон не вимагає особливого догляду і виконує наступні завдання:

 1. Захищає грунт від бур'янів і шкідників.
 2. Прикрашає ділянку.
 3. Зберігає вологу.
 4. Захищає грунт від ерозії, перегріву і перемерзання.

Декоративне покриття використовують на дачних ділянках, прогулянкових доріжках, в зимових садах, при обробці штучних водойм, фонтанів.

В якості мульчі використовують такі матеріали:

 • кора, голки хвойних дерев;
 • тирса;
 • мармурова, гранітна крихта;
 • галька, гравій;
 • шкаралупа горіхів;
 • оброблене скло;
 • солома.

За допомогою мульчі, можна приховати нерівності поверхні, надати території більш привабливий вигляд. Контрастні кольори створять ефект обсягу, многоярусности, допоможуть оживити ділянку, зробити оригінальні композиції.

Мармуровою крихтою можна, наприклад, посипати садову доріжку, використовувати її в створенні альпійської гірки, сухих струмків. Дрібний гравій підходить для організації ефекту гірського ландшафту, водойм. Кольорова декоративна тріска підходить для красивих орнаментів на клумбах і обробки фонтанів. Щоб захистити рослини, можна використовувати опале листя, солому, соснові голки. Вони забезпечать хорошу вентиляцію, захистять від бур'янів.

Співробітники «ГарденПарк» підберуть матеріали, які підходять для вашої ділянки, врахують потреби території, ваші побажання, щоб створити гарні і практичні композиції.

IMG_4831

IMG_4826

Замовити послугу: