Будівництво водойм

Штучні водойми

Натуральні або штучні водойми – невід’ємна частина присадибної території. Вода здатна оживити будь-який пейзаж і перетворити простір, створювати приємну атмосферу для відпочинку. Таким чином, будівництво водойми дозволяє облагородити присадибну ділянку дачі, заміського або приватного будинку. Компанія Garden Park пропонує клієнтам будівництво ставків, озер і басейнів, а також каскадних водоспадів і струмків, що стануть «родзинкою» і прикрасою вашого саду.

Що таке штучні водойми?

Штучною водоймою називається створене людиною сховище, в якому протягом тривалого часу збирається і зберігається вода. Вони можуть бути різного розміру і форми, носити як чисто декоративне призначення, так і господарське. Штучні водойми часто використовуються в ландшафтному дизайні. Водоспад або ставок у дворі додадуть вашому саду природної краси і неповторності, а вологолюбні рослини, посаджені поряд, вишукано підкреслять навколишню флору.

Види штучних водойм в ландшафтному дизайні

Фахівці компанії Garden Park можуть запропонувати клієнтам великий вибір варіацій та стилів оформлення водойм, що стануть родзинкою вашої присадибної ділянки. Ми професійно займаємося будівництвом водойм таких типів:
 1. Ставок – водойма з певним обсягом води, де можуть жити рибки, жаби та інша живність. Крім того, в ньому може бути вирощена специфічна рослинність, на зразок лілій або латаття. Ставки можуть мати різні форми: трапецієподібну, круглу, прямокутну або плавні похідні обриси, найбільш схожі на природні. Глибина може варіюватися – цей параметр залежить від особливостей ландшафту і побажань клієнта. Ставки можна розміщувати поблизу будівель, зон відпочинку або в глибині саду.
 2. Водоспад. Такий тип водойми найкраще облаштовувати в гірській місцевості, щоб широкі і спадаючі потоки води стікали по крутому схилу, через різнорівневі уступи. Основною вимогою для облаштування водоспаду є наявність вертикального планування рельєфу. Все інше організовується за допомогою кладки декоративних каменів і монтажу спеціального устаткування.
 3. Каскад. На відміну від водоспаду, ця водойма утворюється за допомогою несильних перепадів потоків води, які можуть стікати, як по вертикальній, так і по похилій площині. Для облаштування каскаду використовується територія з невеликим ухилом, спеціальні декоративні стінки, а також камені різної форми.
 4. Фонтан – штучна водойма з великим декоративним ефектом стрімко струмуючих вгору, а потім падаючих вниз струменів води. Крім вражаючого і ефектного видовища, фонтани відрізняються своєю функціональністю. Вони не тільки додають пейзажу різноманітності і краси, вони охолоджують і освіжають повітряний простір поблизу себе. Велике розмаїття зовнішнього оформлення – різні архітектурні стилі, формуванні водних струменів – роблять цей вид водойми досить популярним в сучасному ландшафтному дизайні.
 5. Складні конструкції. Комбінуючи кілька видів водойм можна домогтися приголомшливого ефекту. Наприклад, течія може починатися з гірки, потім каскадом стікати в невеликий ставок, звідки зливатися невеликим кам’янистим струмочком, і закінчувати свій шлях в красиво облаштованій водоймі.
Garden Park здійснює будівництво штучних водойм з різних матеріалів:
 • бетону;
 • пластика;
 • металу, тощо.
Вибір матеріалу залежить від бюджету і особливостей проекту.

Процес створення штучної водойми

Будівництво штучних водойм під ключ

Такий вид робіт, як створення декоративних озер або водойм для купання, слід довіряти тільки професіоналам, що володіють знаннями і вміннями у сфері гідротехнічного будівництва. Компанія Garden Park має солідний досвід в будівництві під ключ штучних водних об’єктів будь-якого типу і розміру, на будь-якому ґрунті. Крім будівництва ставків і басейнів, ми пропонуємо:
 • розробку і створення навколишнього ландшафтного дизайну;
 • облаштування території пляжів і зон відпочинку;
 • створення фонтанів, струмків, водоспадів;
 • оснащення водосховищ системами фільтрації та очищення води, компресорами для збагачення води киснем (необхідні для ставків, якщо їх планується заселити рибками);
 • установка електричного підсвічування, генераторів туману;
 • обслуговування водних об’єктів і встановленого обладнання.
Створюючи водосховище, наші фахівці особливу увагу приділяють благоустрою берегової лінії. Від того, наскільки грамотно вона буде реалізована, залежать термін експлуатації, частота і вартість очищення ставка.

Комплекс послуг будівництва штучних водойм

Комплексний підхід, що задіює Garden Park при будівництві штучних водних об’єктів, дозволяє в найкоротші терміни створювати водні об’єкти будь-яких конструкцій і призначення. У комплекс послуг нашої компанії входить:
 • проектування штучних водойм;
 • будівництво під ключ водних об’єктів будь-якої складності;
 • облаштування території поблизу природних річок, струмків, озер;
 • заповнення водосховищ підготовленою водою;
 • озеленення берегової лінії, пляжів;
 • декорування території навколо штучних ставків;
 • розведення різних видів риб і водних рослин;
 • обслуговування водойми, очищення дна і води.
Співпраця з Garden Park передбачає:
 • індивідуальний підхід;
 • створення проектів з урахуванням елементів навколишнього ландшафту;
 • надання допомоги в подальшій експлуатації водойми;
 • оптимізація витрат замовника;
 • використання сучасних технологій при реалізації проекту;
 • раціональне використання ресурсів.
Вибираючи, яке водоймище розмістити на вашій ділянці, Garden Park запропонує вам той варіант, що найкращим чином буде відповідати стилю ландшафтного дизайну вашого саду. З нами ваша ділянку здобуде особливий вид і стане еталонним зразком сучасної садиби.

Об’єкт – Переяслів

Об’єкт – Крюківщина

Об’єкт – Осокорки

Об’єкт – Новосілки

Об’єкт – “Бобри”

Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75