Штучні водойми

Штучні водойми
Протягом багатьох століть нас притягувала водна стихія. Так було і так буде завжди. Адже ніщо інше, як вода і штучні водойми, не дає нам стільки енергії, сил і душевного заспокоєння. Вона притягує і заворожує людей, дарує чудове відчуття свіжості, знімає стреси, піднімає настрій, створює навколо себе атмосферу свободи, спокою і безтурботності.
Адже немає нічого приємнішого, ніж слухати, як дзюрчить струмок і спостерігати, як в воді відображається небо, сонце або місяць. Крім того, вода здатна оживити будь-який пейзаж і чарівним чином перетворити простір. Невеликий ставок, озеро або басейн, без сумнівів, стануть «родзинкою» вашого саду, а каскадні водоспади – чудовою прикрасою будь-якої зони відпочинку.

Але для цього їх оформлення повинно бути ретельно і по-особливому продумано.

Адже водойму на Вашій присадибній ділянці не повинен виглядати плоско і буденно. Потрібно включити фантазію, проявити талант оформлювача, посадити красиві і незвичайні рослини в прибережній зоні, розмістити декоративні фігурки – невелику млин, амфору, тварин і птахів. Все це додасть Вашому ставку індивідуальності і неповторного шарму.

Штучні водойми в ландшафтному дизайні

  1. Ставок. Він являє собою водойму з певним обсягом води, де можуть жити рибки, жаби та інша живність. Крім того, в ньому може бути вирощена специфічна рослинність, наприклад, лілії або латаття. Ставки можуть мати різні форми: трапецієподібну, круглу, прямокутну або плавні похідні обриси, найбільш схожі на природні водойми. Ставки можна розміщувати поблизу будівель, зон відпочинку або в глибині саду.
  2. Водоспад. Такий тип водойми найкраще облаштовувати в гірській місцевості, щоб широкі і спадаючі потоки води стікали по крутому схилу, через різнорівневі уступи. Основною вимогою для облаштування водоспаду є наявність вертикального планування рельєфу. Все інше організовується за допомогою кладки декоративних каменів і монтажу спеціального устаткування.
  3. Каскад. На відміну від водоспаду, ця водойма утворюється за допомогою несильних перепадів потоків води, які можуть стікати, як по вертикальній, так і по похилій площині. Для облаштування каскаду використовується територія з невеликим ухилом, спеціальні декоративні стінки, а також камені різної форми.
  4. Водограй. Штучна водойма з великим декоративним ефектом стрімко струмуючих вгору, а потім падають вниз струменів води. Крім вражаючого і ефектного видовища, фонтани відрізняються своєю функціональністю. Вони не тільки додають пейзажу різноманітності і краси, вони охолоджують і освіжають повітряний простір поблизу себе. Велика розмаїтість зовнішнього оформлення – різні архітектурні стилі, формуванні водних струменів, роблять цей вид водойми досить популярним в сучасному ландшафтному дизайні.
  5. Складні конструкції. Комбінуючи кілька видів водойм можна домогтися приголомшливого ефекту. Наприклад, протягом може починатися з гірки, потім каскадом стікати в невеликий ставок, звідки невеликим кам’янистим струмочком зливатися і закінчувати свій шлях в красиво облаштованому водоймі.

Допомога професіоналів в облаштуванні штучного водоймища

Вибираючи, яке водоймище розмістити на вашій ділянці, ви можете віддати перевагу ставок, фонтан, каскад і навіть невеличкий струмок. З усього розмаїття штучних водойм, фахівці компанії GardenPark організовують водойму, який найкращим чином буде відповідати стилю ландшафтного дизайну вашої ділянки.

Наша компанія готова надати вам широкий спектр послуг з оформлення присадибних територій, зон відпочинку і інших ділянок, в тому числі і розробку дизайну водойми.

З нами Ваш ділянку придбає особливий вид і стане справжньою дивиною сучасної садиби!

Процес створення штучної водойми

Об’єкт – Переяслів

Об’єкт – Крюківщина

Об’єкт – Осокорки

Об’єкт – Новосілки

Об’єкт – “Бобри”

Замовити послугу:
097-207-57-07
044-223-57-07