Посадка крупномірів

Посадка крупномірів
Послуги з пересадки крупномірів при озелененні ділянки. Особливості підготовки і висадки сформувалися дерев, догляд за ними.
Здорові сильні дерева є справжньою окрасою ділянки. Тому висадці дерев приділяється велика увага в ландшафтному дизайні. Звичайно, щоб вони стали дорослими і красивими, знадобляться роки.
Саме тому при плануванні території найчастіше висаджують крупноміри – дерева, у яких вже добре розвинені коренева система і крона.

Особливості

Щоб вдало пересадити доросле дерево, необхідно дотримуватися технології. До дорослих відносять дерева висотою 1,5-2 м і більше із сформованою кроною. Рослини вирощують в розсадниках спеціальних умовах, щоб забезпечити їм хорошу приживлюваність. Висадку можливо виробляти протягом року, але кращий час для цього – зима. Причина – влітку в рослинах активно проходять життєві процеси, і ті важко переносять зміни.

Крім того, важливо звернути увагу на такі особливості, як:

  • клімат нової місцевості;
  • хімічні і фізичні показники грунту;
  • вік дерев.

Співробітники «ГарденПарк» знають всі нюанси по пересадці крупномірів, враховують їх, тому ті легко приживаються на новому місці. Ми користуємося ефективними технологіями, застосовуємо якісні добрива, здійснюємо догляд за деревами. Всі рослини спеціально готуються до того, щоб в майбутньому бути пересадженими на ділянку замовника.

Фахівці обрізають коріння таким чином, щоб вся система була компактною. У певний час коріння омолаживаются. Потім формується земляний кому відповідних розмірів для подальшої зручної пересадки. Фахівці проводять підрізування пагонів, гілок, щоб сформувати красиву крону і щоб дерево втрачало менше вологи. Посадка здійснюється в підготовлені ями. Щоб дерево прижилося, організовують полив і підгодівлю, додатковий догляд.

Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75