Посадка рослин

Посадка рослин

По-справжньому якісні ландшафтні роботи починаються з вибору підходящого посадкового матеріалу. Щоб всі рослини прижилися і продовжили зростати, їх необхідно правильно посадити. Компанія Garden Park надає послуги з професійної посадки рослин. Головна мета, яку ставлять наші фахівці – знизити стрес від пересадки і сприяти тому, щоб рослина добре адаптувалася. У комплекс послуг входить якісна підготовка місця для посадки, доставка і висадка рослин, а також консультації з догляду за ними.

Професійна посадка рослин фахівцями Garden Park

Правильна посадка – це не тільки запорука гарної приживлюваності саджанців. Від того, наскільки грамотно був підібраний і висаджений посадковий матеріал, залежить ріст рослин і їх стійкість до різних захворювань. Є кілька факторів, що впливають на те, чи буде висадка вдалою:
  • ґрунт зі збалансованим складом корисних речовин, призначений для конкретного виду рослин;
  • вид ґрунту на ділянці і яма відповідних розмірів;
  • добриво і полив.
Основні помилки, які допускають садівники при посадці рослин:
  • неправильний вибір місця по освітленості;
  • невідповідність ґрунту;
  • неправильна глибина посадки;
  • невдалий час для висадки;
  • різке поводження з корінням і неправильне транспортування саджанців.
Фахівці Garden Park визначають місце посадки орієнтуючись на тип і кислотність грунту, тип коренів рослин і їх морозостійкість, глибину грунтових вод і особливості ландшафту. Так, схили потребують зміцнення, тому тут найдоречніше будуть листяні чагарники. Дерева можуть створити надійний живопліт, а квіти – прикрасити і пожвавити ділянку. При близькому знаходженні грунтових вод правильно буде вибирати рослини з мочковатою або поверхневою кореневою системою. Води розташовані глибоко – підійдуть сорти зі стрижневим коренем. Також враховується наявність на території різних будівель – близько посаджені до них дерева можуть пошкодити фундамент. При бажанні клієнта, компактні сорти дерев і чагарників можуть бути висаджені не в відкритий грунт, а в декоративні контейнери. Наші фахівці допоможуть вам у виборі рослин, що гарантовано приживуться на вашій ділянці.

Посадка рослин за порами року

Самі підходящі сезони для посадки – весна і осінь. Але якщо коренева система рослин закрита, їх можна пересаджувати протягом усього періоду росту і цвітіння.

Зимова посадка рослин

Зимова посадка підходить практично для всіх порід дерев. Основною перевагою висадки крупномірів в цей період є безпека транспортування саджанців до місця висадки – замерзлий грудку землі не потребує складної упаковки, і надійно захищає коріння від ушкоджень. В результаті дерево приживається легше, і знижується ризик втрат. Таким чином, зимові посадки економічно вигідніше, ніж висадка рослин в інші сезони. Саме тому зимова посадка рослин набуває все більшої популярності. Серед недоліків зимової посадки слід зазначити лише суворі погодні умови, які можуть істотно сповільнити проведення робіт.

Посадка рослин навесні-восени

Ранні весна і осінь традиційно вважаються кращими сезонами для висадки великих рослин. У цей період дерева швидко відновлюють пошкоджені коріння. Також в ці сезони випадає достатня кількість опадів, і можна істотно заощадити на поливі. Що стосується догляду за посадженими деревами, тут все просто. Важливо забезпечити деревам запас поживних речовин, що допоможуть підготувати рослину до періоду інтенсивного росту. Висаджуючи крупномери восени, забезпечте їм запас калію і фосфору (вони допоможуть рослинам пережити заморозки). Навесні бажано підгодувати кореневу систему стимуляторами коренеутворення і сечовиною для швидкого відновлення коренів. Всі необхідні підгодівлі і добрива додаються при поливі.

Посадка рослин влітку

Літо – найскладніший період для висадки дерев. У цей сезон через високу температуру повітря у них спостерігається підвищена вологовіддача. Як наслідок, регенерація кореневої системи відбувається повільніше, і приживається вона гірше. Щоб скоротити період адаптації, і уникнути загибелі саджанців, фахівці Garden Park рекомендують регулярний полив методом дощування і часткове видалення молодих пагонів.

Послуги з пересадки від Garden Park

Така послуга може знадобиться, якщо ви затіяли перепланування саду, і є необхідність пересадити здорові, гарні рослини на нове місце. Це досить складна процедура, так як дорослі дерева мають розвинену кореневу систему, яку легко пошкодити при пересадці. Тому наші фахівці не рекомендують займатися пересадкою самостійно. Краще довірте це професіоналам з Garden Park. Крім посадки і пересадки, фахівці «ГарденПарк» пропонують послуги з підгодівлі і догляду за рослинами. Довірте свій сад професіоналам, і насолоджуйтеся його доглянутим виглядом без зайвих зусиль і клопоту!

Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75