Благоустрій території

Благоустрій території

Єднання з живою природою дуже важливо для емоційного та фізичного благополуччя людини. Однак не менш важливо, щоб прилегла до будинку або офісу територія, була красивою. Саме тому такою популярністю користується послуга благоустрою ділянок. Вона дозволяє створити затишний і позитивний мікроклімат, а також гармонію навколишньої території.

Що включає в себе благоустрій?

Будь то заміський ділянка або територія навколо адміністративної будівлі, важливо, щоб вони виглядали максимально оригінально і привабливо. А це має на увазі гармонію архітектурних рішень будівель і ландшафтного дизайну. Благоустрій земельних ділянок може бути виконано різними способами і включати:

  • квітники;
  • доріжки і бруковані стежки;
  • ландшафтне освітлення;
  • пристрій дренажу;
  • зміцнення схилів;
  • створення водойм і водоспадів.

Всі ці послуги пропонує компанія «ГарденПарк». Наші фахівці підходять до справи творчо і розглядають кожне замовлення та можливості його здійснення індивідуально. Розглянемо ці етапи благоустрою ділянок більш докладно.

Види послуг та їх важливість

В озелененні території одне з найважливіших місць займає влаштування квітників. Це просто ідеальний спосіб зробити ділянку красивою і неповторною. Уміло підібране поєднання кольорів додасть саду пахощі, а вам подарує відмінний настрій. Квітники можна розбити біля штучного водоймища, перед входом в будинок або ж на території для відпочинку. Самі квітники поділяються на регулярні, куди включаються клумби, рабатки або арабески, і ландшафтні, що складаються з композиційних груп, масивів або контейнерного озеленення.

Фахівці нашої компанії знають особливості різних видів квітів, а також те, як їх можна поєднувати. При цьому вони врахують умови вирощування рослин, відповідально підійдуть до підбору кольорів, щоб вони радували вас протягом усього сезону. А правильно розсаджені чагарники і дерева створять найбільш приємну атмосферу, завдяки якій знаходженням на природі можна буде дійсно насолоджуватися.

Щоб по саду було зручно прогулюватися, в ньому важливо продумати розташування стежок. При цьому необхідно підібрати матеріал для мощення, щоб він також вписувався в дизайн будівель і був довговічним. Важливу роль відіграє і ландшафтне освітлення. За допомогою вдалою підсвічування можна підкреслити красу архітектурних споруд, водойм і декоративних рослин.

Особливу родзинку ділянці надають водойми і штучні водоспади. Для їх спорудження також важливо правильно підібрати місце. Тільки в такому випадку ставок дійсно буде прикрашати ділянку. Тому співробітники «ГарденПарк» ретельно вибирають місце для водойм, враховуючи при цьому особливості грунту, розташування дерев і наявність будівель. А щоб всі елементи облагородженою території довго радували око, фахівці продумують догляд за ними наперед. Для цього особлива увага приділяється проблемним місцям, таким як схили. Їх ретельно зміцнюють. Для відводу зайвої води встановлюється дренаж.

Благоустрій території Благоустрій території

Переваги роботи з нами

Етапи облагородження території можуть коригуватися в залежності від побажань замовника, а також особливостей конкретного об’єкта. Існують типові проекти, однак ми завжди готові прислухатися до думки клієнта і (якщо можливо і розумно) задовольнити його запити. В результаті, ділянка буде по-справжньому красивим і доглянутим.

Рослини, які ми пропонуємо для озеленення, адаптовані під кліматичні умови місцевості. Наші фахівці підберуть найкращий час для їх висадки. Крім того, ми пропонуємо послуги з догляду за рослинністю, щоб вона була красивою і здоровою в будь-який час року.

Будь-яка ділянка буде мати незакінчений вигляд без таких архітектурних елементів, як ліхтарі, альтанки або скульптури. Вони не повинні захаращувати простір, а гармоніювати з іншими дизайнерськими рішеннями. І саме ми здатні грамотно підійти до цієї справи. Головне, щоб у саду біля будинку або прилеглої до офісу території було затишно.

Те, в якому порядку будуть проводитися роботи, залежить від індивідуальних особливостей ділянки, тобто розміру, рельєфу і загального стану. Є роботи, які можна здійснити на всій території відразу, для проведення же інших важлива сувора послідовність. Набагато простіше спланувати проект, коли роботи з облагороджування території проводяться одночасно з будівельними. Це дасть можливість привести до загальної гармонії внутрішню інфраструктуру ділянки. Але навіть після закінчення будівництва наші співробітники зможуть підібрати оптимальне рішення щодо озеленення та розміщення декоративних елементів. Грамотний підхід і відповідальне ставлення – запорука успіху в цьому відношенні.

Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75