Посівний газон

Посівний газон
Створити красивий посівний газон – це мистецтво, яке потребує знань і праці. Вибір насіння, секрети висадки трави, її різновиди. Догляд за газоном.
Доглянута зелена галявина радує око і прикрашає будь-яку ділянку, наповнюючи його свіжістю і позитивною енергією. Здається, що створити посівний газон зовсім нескладно, адже трава росте на кожному кроці. Насправді в цьому є певні нюанси, від яких залежить, чи буде газон живим і красивим.
Траву з лисинами і сторонніми рослинами газоном назвати не можна. Трав’яний покрив повинен бути рівним, однорідним, зеленим, свіжим в будь-який час року. Як це зробити, знають професіонали компанії «ГарденПарк». Ми застосовуємо різні технології і види насіння, пропонуємо регулярний догляд за травою.

Особливості

Щоб трава прижилася і тривалий час залишалася життєздатною, необхідно правильно підібрати насіння. Як правило, суміші містять три і більше різновидів рослин. Вони повинні підходить до наших кліматичних умов, тобто витримувати низькі і високі температури. Деякі трави люблять тінь і прохолоду. Вони починають зеленіти ранньою весною. На зміну їм приходять ті, що витримують яскраве сонце і спеку, відсутність регулярного поливу.

Перш ніж висівати насіння, ділянка слід очистити від сміття, бур’янів, зорати, при необхідності засипати родючим грунтом. Землю розрівнюють, поливають, удобрюють. Посів проводиться на повністю підготовленому ділянці без ямок. Насіння необхідно посіяти рівномірно. Перші кілька днів його акуратно щодня поливають. Коли трава виросте на 10-15 см, виробляють перший покіс.

Посівний газон має такі переваги:

  • багаторічні трави довговічні;
  • сіяти насіння можна з квітня до середини жовтня;
  • ділянка стає красивим і «живим».

Процес висівання газону трудомісткий, а результат вимагає часу. Тому довірте цю справу фахівцям, які користуються сучасними методами і технологіями.

Посівний газон Посівний газон
Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75