Автоматичний полив ділянки

Автоматичний полив ділянки

Однією з основних складових впорядкованості та доглянутості будь-якого ландшафту є полив. Саме від того, наскільки він буде правильним і регулярним, залежить успіх присадибної ділянки.

Автоматичний полив дозволяє з легкістю вирішити питання регулярного поливу, забезпечуючи автоматичне зрошення певних ділянок по заздалегідь обраному графіком. Це цілий інженерно-технічний комплекс, що складається з насосної станції, трубопровідної мережі, пристроїв зрошення, кабелів і приладів управління. До складу системи входить контролер, який дозволяє управляти нею, як в автоматичному, так і в ручному режимі. Таким чином, ви зможете програмувати полив, як всіх зон зрошення, так і окремих.

Автоматичний полив працює наступним чином: після подачі контролером сигналу, електромагнітний клапан конкретної зони відкривається і вода починає почергово подаватися до поливальним пристроїв, розташованим по всій території.

Джерелом подачі води може служити водойма, накопичувальна ємність, свердловина або централізована водопровідна система. Крім того, дана система поливу може з успіхом застосовуватися і для внесення в грунт добрив в рідкому вигляді.

Переваги автополива

Автоматичні поливні системи сприяють більш якісному та професійному зрошенню ділянки в порівнянні з ручним поливом. Їх конструкція дозволяє визначати найбільш оптимальну кількість води для поливу, в залежності від норм кожного конкретного рослини.

За допомогою спеціально встановлених датчиків виконується безперервний контроль за температурою повітря, швидкістю вітру, а також атмосферними опадами і, відповідно до отриманих даних, регулюється норма поливу.

Завдяки зручній конструкції, поливальні головки не заважають пересуванню по газонах або їх стрижці – вони знаходяться в землі, і тільки для поливу піднімаються над поверхнею. Труби водогону монтуються на глибині близько сорока сантиметрів, що дозволяє зберегти бездоганним вид ландшафту вашої присадибної ділянки.

Етапи будівництва системи:

 1. Проектування.
 2. Будівельно-монтажні роботи.
 3. Запуск і наладка.

Автоматичний полив ділянки Автоматичний полив ділянки Автоматичний полив ділянки

Складання проекту є дуже важливим етапом, тому що лежить в основі всього будівництва. Проектування включає в себе виявлення потреби у зрошенні та поливі певних ділянок, розрахунки гідравліки, добірка насосів, фільтрів, планування електричного постачання системи та ін. На цьому ж етапі складається кошторис витрат і вартості проекту в цілому.

Після узгодження проекту, приступаємо до виконання земельних робіт – викопується грунт, а після монтажу підземної системи трубопроводу, грунт пошарово викладається і трамбується. Далі виконується монтаж зрошувального, насосного обладнання та прокладання керуючого кабелю.

На кінцевому етапі виконання робіт здійснюється тестовий запуск автополівной системи, настройка насосного обладнання, контролера, коригування поливальних головок, а також демонстрація і здача в експлуатацію.

Від рівня професіоналізму проектувальників і виконавців проекту безпосередньо залежить якість і термін служби системи. Саме тому ці роботи слід доручати тільки кваліфікованим фахівцям.

Компанія GardenPark має величезний досвід в складанні проектів і монтажі автоматичного поливу. Завдяки високому рівню професіоналізму нашої команди, ми напрацювали позитивний імідж і безліч вдячних клієнтів.

Новинка: Новий контролер Hydrawise ™ Ready дає можливість управляти системою автоматичного поливу з будь-якої точки світу.

Чому слід звернутися в компанію GardenPark?

 • Наші фахівці складуть і виконають проект, що повністю відповідає вашим вимогам і побажанням з урахуванням норм поливу кожного виду рослин і характеристик саме вашої земельної ділянки.
 • Ми виконуємо всі проекти «під ключ» – ви отримуєте готове рішення з рук в руки.
 • Ми пропонуємо вигідні, конкурентоспроможні ціни.
 • Гарантійний та післягарантійний сервіс (чистка фільтра, програмування контролера і ін).

Скориставшись послугами GardenPark, ви отримаєте:

 • Гарний зовнішній декор ділянки.
 • Раціональне споживання води.
 • Економію часових та трудових витрат.
 • Спокій і впевненість.

Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75