Сучасний центр ландшафтного дизайну

Проектування, реалізація, підтримка. Баланс гаромніі і комфорту у вашому саду.

Ми не просто продаємо ландшафтний дизайн.
Ми продаємо рішення!

landscape

Ландшафтне проектування

Ми не тільки проектуємо, а й дбаємо про розвиток вашого саду. Проектуючи сад, ми враховуємо масштаби і розвиток рослин протягом багатьох років.

Віртуальне занурення в майбутній проект

Ми не тільки проектуємо, а й дбаємо про розвиток вашого саду. Проектуючи сад, ми враховуємо масштаби і розвиток рослин протягом багатьох років.

Головна
Головна

Посадка рослин на території будь-якої площі і складності

Ми не тільки проектуємо, а й дбаємо про розвиток вашого саду. Проектуючи сад, ми враховуємо масштаби і розвиток рослин уже багато років.

Укладання рулонного газону

Ми не тільки проектуємо, а й дбаємо про розвиток вашого саду. Проектуючи сад, ми враховуємо масштаби і розвиток рослин протягом багатьох років.

Головна
Головна

Обслуговування та догляд за ділянками

Мы не только проектируем, но и заботимся о развитии вашего сада. Проектируя сад, мы учитываем масштабы и развитие растений на протяжении многих лет.

Укладання штучного газону

Мы не только проектируем, но и заботимся о развитии вашего сада. Проектируя сад, мы учитываем масштабы и развитие растений на протяжении многих лет.

Головна
Ландшафтний дизайн?
Ландшафтний дизайн – це ми!

Коли всі приготування закінчені, ви нарешті переїжджаєте в новий дачний будиночок або заміський котедж. Однак, тут же виникає закономірне питання: як вчинити з ділянкою, що дістався разом з будинком?

Деяким покупцям везе, оскільки вони купують нерухомість разом з прекрасним доглянутим газоном або клумбою, але багато хто стикається з проблемою повної непідготовленості або навіть занедбаності ділянки. Так як заміський будинок – це місце проведення відпочинку, то ландшафтний дизайн повинен бути красиво оформлений, щоб надихати і радувати власника.

Ваш сад може бути тут

Останні новини

Головна
Рельєфність території, проблема?

Фахівці компанії GardenPark завжди намагаються поліпшити свою роботу, використовуючи нові технології в сфері ландшафтного

19.06.2020
Головна
Що таке сучасний ландшафтний дизайн?

Сучасний ландшафтний дизайн дуже популярний і досить швидко розвивається стиль. Він являє собою стилізацію основних напрямків, поєднання різних комбінацій, стилів, методів і форм в одне ціле. Але граючи зі стилями потрібно аналізувати найелементарніші правила і канони – це дозволить нам розширити стилістичні образи і архітектурні можливості. Ми створюємо щось нове і індивідуальне, допускаючи несподівані варіанти і прийоми ландшафтного дизайну, не дотримуючись певних формул і правил. У сучасному світі це називають еклектика.

Поступово цей напрямок проник в усі кола діяльності, в 19 столітті, і в наш час є одним з найбільш вагомих і відомих напрямків в музиці, живопису, моді та архітектури, не виняток і ландшафтний дизайн.

Складність сучасного дизайну в тому, що б гармонійно поєднувати всі стилі, так як вони все складав століттями і несуть в собі певну ідею, основу. Це ускладнює завдання, але фахівці компанії Garden Park висококваліфіковані і у них завжди є креативні ідеї і дизайнерськы рішення. Вони зі смаком підберуть всі елементи ландшафту, рослини і їх декоративні форми, з огляду на Ваші побажання, існуючий рельєф і природні особливості ділянки.

Одну з головних ролей у сучасному ландшафтному дизайні грає – лаконізм. У моді завжди прості і чіткі лінії, а й фактурності теж є місце. Особливістю сучасного саду є чітке обриси простору, так само поділ ділянки на зони, це надає йому практичності і зручності. Прийомів поділ кордонів – безліч. Сьогодні найпоширенішим є використання рослин. Замість того, щоб дотримуватися традиційних варіантів, сучасний сад поєднує в собі різні текстури, кольору і форми. Особливу роль відіграє поєднання кольорів, їх правильна композиція. Найчастіше в групових посадках використовують обмежену кількість рослин – це допомагає створити більш повний і єдиний образ. У цьому й відмінність сучасного ландшафтного дизайну.

Ще способами служать доріжки, підпірні стінки, тераси – вони довговічні і несуть в собі декоративний характер. Не виняток і освітлення на ділянці. З огляду на те, як розвинені технології, вони дозволяють створити незвичайні ефекти. Підсвічуючи рослини, можна побачити їх оригінальні силуети, що зрадить велику казковість і романтичність. Ваш ділянка буде декоративний не тільки вдень, але і в темний час доби.

Сади залежать від способу життя і смаків власників. Так як в сучасному світі у більшості людей дуже швидкий темп життя їм ніколи доглядати за ділянкою. Вони більш схильні використовувати строгі геометричні планування, для зручності і комфорту. Кожен прагне до максимальної функціональності і практичності всіх елементів. Можна сказати що геометрія і мінімалізм є прояви сучасного саду. Але в цілому в плануванні саду присутні закони статики і динаміки.

Сучасний сад яскраво виражає рух і надає кожному елементу свій характер і філософію. Дуже часто і символічно використовують вогонь, який є символом життя і трансформації. Але в сучасному саду він грає і практичну функцію. Найчастіше це каміни або вогнищеві чаші, так звані барбекю-зони. Це досить масштабні зони, тому місце повинно дозволяти це зробити. Цей куточок дозволяє розвести багаття, влаштує пікнік або просто погрітися біля вогню.

Не менш популярно є вода. Яка символізує очищення і чистоту. Вона має дуже багато проявів: басейни, каскади, водоспади, озера і т.д. У сучасному ландшафтному дизайні присутність води на ділянці додає спокою й умиротворення. Але всі елементи йдуть в дуеті з різними матеріалами. Наприклад, це може бути камінь, бетон, дерево, метал. Вони мають свою унікальну структуру і текстуру, ніж є відмінним елементом. Дуже часто грають фонову роль за рахунок природності кольору.

Важливу роль в сучасному озелененні відіграє газон. Це універсальний елемент ландшафту. Його особливість в тому, що з ним можна правильно організувати простір вашої ділянки. Трав’яний покрив виконує кілька функцій: декоративну, практичну, санітарно-гігієнічну. Він регулює мікроклімат території, очищає повітря від пилу, що дуже важливо в сучасному світі. Існує кілька типів газонів: партерний, паркової, спортивний, мавританський (квітучий). Їх використання залежить від бажань власника, а так само від стилістики ділянки.

Дуже часто замість газону використовують мальовничі луки з багаторічних трав. Мають величезне значення злакові рослини. Вони не вимагають стрижки і частого поливу.

Сучасний ландшафтний дизайн вибирають ті, хто знає ціну часу і дорожать їм, що б більше проводити його в колі родини або друзів. Не завжди сучасному саду приписують правильність і точність, можна сміливо використовувати нетрадиційні, асиметричні елементи. Немає затвердження або закону, що для створення сучасного ландшафтного дизайну потрібно дотримуватися мінімалізму, строгості і стриманості. Але потрібно дуже грамотний підхід, щоб створити на вашій ділянці райський куточок.

Ефективного результату досягти вдається лише талановитим і досвідченим майстрам. І не важливо, якого стилю Ви вирішите віддати перевагу, будь то пейзажний або класичний стиль. Garden Park має кращих фахівців, які втілять всі мрії. І Ваш сад буде не просто авторською роботою, а й відображення стилю життя, способу мислення і смаків. Отримати консультацію або виїзд на об’єкт Ви можете, зателефонувавши менеджеру або відправивши заявку на е-mail.

24.07.2020
Головна
Інновація Hydrawise Ready в системі автоматичного поливу

Новый контроллер Hydrawise™ Ready дает возможность управлять системой автоматического полива с любой точки мира. С помощью Вашего смартфона при установке специального приложения Hydrawise App для операционных систем iOS или Android (либо через интернет-браузер). Все настройки осуществляются через личный кабинет. Со своего аккаунта Вы сможете полностью видеть информацию по каждой зоне, а также справки об участке в целом. Контроллер Hydrawise™ Ready который устанавливает компания GardenPark в Киеве, и по территории Украины значительно расширяет возможности работы системы автоматического полива.

В программе есть расходомер, который дает возможность видеть расход воды в каждой зоне. Это позволяет понять, сколько воды расходуется на орошение, а также отслеживать возникновение отказов – например, разрывы труб или неработающих зон. Контроллер Hydrawise формирует отчеты, из которых вы можете узнать, сколько воды расходуется на каждую зону и на систему в целом. С помощью расходомера можно также создавать уведомления, благодаря которым Вы будете получать актуальную информацию о том, что происходит в системе – это особенно важно, если дома долгое время никого нет.

В свою очередь это даст понимание правильности работы системы автоматического полива. Контроллер может автоматически регулировать полив в зависимости от заданных Вами параметров изначально при его установке. А так, же есть специальные датчики, которые дают информацию об окружающие среде. С их помощью приложение будет определять нужное количество воды для растений и газона, в зависимости от погодных условий и времени года. При испарении влага уходит из сада, тогда как осадки и орошение его увлажняют. Учитывая эти обстоятельства, система Hydrawise решает, когда именно нужно полить сад. Под каждую зону отдельно система настраивает частоту и продолжительность полива. Эта функция очень важна для растений и газона, она поддерживает благоприятные условия для их развития.

Контроллеры этого типа имеют возможность добавление зон, их нужно только обозначить, а также настроить параметры (график и частоту). Бывают очень тенистые участки и возникает проблема впитываемой воды. Но она решается с помощи функции – Cycle and Soak. Она позволяет разбить продолжительность полива на периоды полива (циклы) и паузы (впитывания), чтобы вода могла впитаться в почву, не стекая с участка и не застаиваться на нем.

В целом этот контроллер очень удобный в использовании и имеет ряд преимуществ над другими. Вам не нужно переживать, когда Вы не дома, ведь «пульт управления» всегда с Вами. Более детальную информацию Вы можете узнать, написав нам или позвонив.

22.06.2020

Коли всі приготування закінчені, ви нарешті переїжджаєте в новий дачний будиночок або заміський котедж. Однак, тут же виникає закономірне питання: як вчинити з ділянкою, що дісталась разом з будинком? Деяким покупцям щастить, оскільки вони купують нерухомість разом з прекрасним доглянутим газоном або клумбою, але багато хто зустрічається з проблемою повної непідготовленості або навіть занедбаності ділянки. Так як заміський будинок – це місце проведення відпочинку, то ландшафтний дизайн повинен бути красиво оформлений, щоб надихати і радувати власника.

Компанія Garden Park пропонує клієнтам послуги з організації ландшафтного дизайну ділянки, благоустрою та озеленення території. Ми любимо свою роботу і враховуємо всі побажання клієнтів. Звертаючись до нас, ви отримаєте затишну ділянку за доступною вартістю.

Навіщо потрібен ландшафтний дизайн?

Живучи в великих містах, багато хто частіше замислюється про природу, відпочинок за містом, і часто приходить до рішення “придбати заміський будиночок або котедж”. При цьому, не останнє значення має ландшафтний дизайн двору, городу, території за будинком, які теж потрібно облаштувати, зробити затишними і придатними для використання.

Тоді перед покупцями виникає питання: як можна вдало поєднати город, сад і клумбу? Як надати присадибній території неповторний шарм, зробити її оригінальною, але при цьому подбать про те, щоб догляд за рослинами був не надто складним і трудомістким?

Сфера ландшафтного дизайну дачі, двору чи невеликої ділянки приваблює багатьох фахівців, які готові взяти на себе проектування і реалізацію проекту з урахуванням побажань замовника.

Звертаючись до нашої команди, ви побачите, чому так важливо мати доглянуту привабливу ділянку:

 1. Акуратний газон, клумба або сад роблять територію затишною і привабливою.
 2. Вид доглянутих рослин надихає на вчинення нових справ, призводить до творчого підйому, надає релаксуючий ефект.
 3. Відпочиваючи в компанії друзів і рідних, власник відчуває гордість за свій будинок і ділянку, оформлений з такою любов’ю і турботою.
 4. На території не ростуть бур’яни і шкідливі рослини.

Все перераховане разом стає міцною опорою для душевного спокою, радості, викликає бажання піклуватися про рослини і живій природі.

Етапи замовлення і реалізації послуг ландшафтного дизайну

Велика частина замовників навіть не усвідомлюють, наскільки складним і трудомістким є дизайн маленького ділянки, адже тут зовсім недостатньо купити пару дерев і квітів, щоб посадити їх на вільне місце біля будинку. Незважаючи на очікувану легкість, робота передбачає залучення ряду фахівців з Києва, здатних грамотно створювати приголомшливі композиції навіть на невеликій території. Робота відбувається за таким алгоритмом:

  Професіонали компанії виїжджають на об’єкт, щоб визначити точний обсяг робіт, характер грунту, розподіл особливостей і складання ескізного проекту. На першій зустрічі обговорюється попередня вартість і роботи, які будуть виконуватися.
 1. Укладається договір і розробляється основний проект.
 2. Найцікавіший і відповідальний етап розробки ландшафтного дизайну – проектування. Досвідчені дизайнери складуть проект, в якому наочно відображається кожен куточок ділянки. Замовник може проявити творчу фантазію і взяти участь в облагороджування території.
 3. Коли проект готовий, співробітники складають список необхідних матеріалів і кошторис, яка згодом затверджується клієнтом.
 4. Безпосередня реалізація плану, коли під керівництвом дизайнера виконується на практиці проект. На цьому етапі проводяться підготовка грунту, земляні роботи, ставиться автоматичний полив, встановлюється освітлення і оформляється газон.
 5. Здача об’єкту клієнту.

Кращі фахівці України будуть працювати над виконанням вашого проекту, тому, замовляючи ландшафтний дизайн в Києві, ви можете бути впевнені, що він буде зроблений в кращому вигляді.

Що ви отримаєте, звернувшись в Garden Park?

Професійні співробітники столиці та Київської області готові виконати якісний дизайн вашого присадибної ділянки. Звертаючись в нашу компанію, ви отримаєте цілий ряд переваг:

 1. Кращі ціни. Ми робимо свою роботу на совість і не женемося за грошима, тому ціни ландшафтного дизайну в Києві приємно порадують кожного замовника. Попередня вартість озвучується на першій зустрічі, а остаточна ціна затверджується після узгодження проекту.
 2. Професійні співробітники. Кращі дизайнери столиці виконують проектування, підбирають рослини, що гармоніюють один з одним, займаються посівом газону і іншими роботами з облагороджування території.
 3. Оперативна робота. Проект, незалежно від складності, буде завершено в найкоротші терміни і зданий замовнику. Тривалість проведення робіт обговорюється в індивідуальному порядку.

Крім того, співробітники нашої компанії нададуть клієнту цінні поради та рекомендації по догляду за рослинами, а також нададуть гарантію на виконані роботи. За бажанням замовника, фахівці можуть доглядати за рослинами самостійно, щоб не обтяжувати клієнта додатковими клопотами.

Як замовити послугу ландшафтного дизайну?

Замовити облагороджування території дуже просто: зателефонуйте на вказаний на сайті номер і озвучте замовлення. Грамотні консультанти тут же розкажуть вам подробиці співпраці і домовляться про зустріч. Інший спосіб – залишити заявку в режимі онлайн, і тоді співробітники нашої компанії зв’яжуться з вами самі. Ми готовий піти назустріч кожному клієнту і виконати замовлення будь-якої складності в найкоротші терміни.

Тепер вам не потрібно буде думати, яку квітку краще купити для клумби або саду – досвідчені дизайнери компанії зроблять все за вас! А ціни приємно порадують кожного клієнта. Не відкладайте красу вашої ділянки на потім, зателефонуйте нам прямо зараз!

Відгуки наших клієнтів
Замовити послугу:
097-207-57-07
044-223-57-07