Ландшафтний дизайн

Проектування, реалізація, підтримка. Баланс гармонії і комфорту у вашому саду.

Ландшафтний дизайн – прості рішення від GardenPark

landscape

Ландшафтне проектування

Ми не тільки проектуємо, а й дбаємо про розвиток вашого саду. Проектуючи сад, ми враховуємо масштаби і розвиток рослин протягом багатьох років.

Віртуальне занурення в майбутній проект

Ми надаємо унікальну послугу демонстрації ландшафтного дизайну. Віртуальна реальність дає можливість максимально реалістично зануриться в атмосферу майбутнього саду.

Головна
Головна

Посадка рослин на території будь-якої площі і складності

По-справжньому якісні ландшафтні роботи починаються з вибору підходящого посадкового матеріалу. Також для приживлюваності, розвитку і росту рослин важлива правильна, професійна посадка, яку можуть виконати фахівці нашої компанії.

Укладання рулонного газону

Рулонний газон є одним з головних елементів саду, він необхідний, щоб ваш сад став повноцінним. Наша команда завжди готова допомогти з вибором і укладанням рулонного газону в короткі терміни.

Головна
Головна

Обслуговування та догляд за ділянками

Бездоганність ділянки полягає в її професійному та регулярному догляді. Ми подбаємо про красу і здоров’я вашого саду.

Укладання штучного газону

Штучний газон – хороша альтернатива живому газону. Йому потрібно мінімум догляду, що дуже актуально в сучасному світі. Ми пропонуємо якісне покриття і здійснюємо його монтаж.

Головна
Визуализация ландшафтного дизайна в Lumion даст Вам возможность почувствовать реальность будущего сада. Благодаря невероятной реалистичности картинки Вы детально ознакомитесь с нюансами и различными элементами сада.

3D Lumion Landscape

Візуалізація ландшафтного дизайну в Lumion дасть Вам можливість відчути реальність майбутнього саду. Завдяки неймовірній реалістичності картинки Ви детально ознайомитеся з нюансами і різними елементами саду.

Благоустрій ділянки – новий етап життя

Коли ви нарешті переїжджаєте в новий дачний будинок або заміський котедж, виникає закономірне питання: як вчинити з ділянкою, що дісталась разом з будинком? Деяким покупцям щастить, оскільки вони купують нерухомість разом з прекрасним доглянутим газоном або клумбою, а багато хто стикається з проблемою занедбаності ділянки.

Так як заміський будинок – це місце відпочинку, то ландшафтний дизайн повинен бути красиво оформлений, щоб надихати і радувати. Компанія Garden Park пропонує клієнтам послуги з організації ландшафтного дизайну ділянки, благоустрою та озеленення території. Ми любимо свою роботу і враховуємо всі побажання клієнтів. Звертаючись до нас, ви отримаєте затишний ділянку за доступну вартість.

Наші роботи

Власники приватних будинків, дачних і заміських котеджів рано чи пізно стикаються з однією і тією ж проблемою – як зробити присадибну територію доглянутою і красивою. Компанія GardenPark надає клієнтам послуги з ландшафтного дизайну садових ділянок, благоустрою та озеленення території під ключ. Ми любимо те, чим займаємося, досконально знаємо свою справу, і враховуємо всі побажання клієнтів. Звертаючись до нас, ви отримаєте затишний ділянку за доступною ціною.

Ландшафтний дизайн в Києві та Київській області

Ландшафтним дизайном називається комплекс заходів, метою яких є створення на земельній ділянці гармонії і краси в поєднанні зі зручністю. Вони включають:

 • благоустрій приватних і міських територій;
 • озеленення;
 • садово-паркове будівництво;
 • садівництво. < /li>

Ландшафтний дизайн об’єднує відразу кілька дисциплін:

 • архітектуру, будівництво та проектування, без яких не обійтися при благоустрої саду;
 • ботаніку і рослинництво, що важливо в процесі озеленення;
 • історію культури і філософію, що дозволяє професіоналам компанії GardenPark створювати цілісні, наповнені символікою і змістом, композиції з рослин і декору на присадибних територіях.
< p> Фахівці в ландшафтному дизайні повинні не тільки знати все про рослини, їх вимоги до грунті, освітленню та поливу, а й розбиратися в стилях і особливості сучасних садів. Щоб сад виглядав доглянуто, стильно і відповідно до ваших смаковими уподобаннями, краще довірити роботи по плануванню ділянки і його озеленення фахівцям ландшафтної компанії «ГарденПарк». Наші дизайнери запропонують вам найраціональніший і економічно вигідний варіант його облаштування виходячи зі структури і ландшафту території, а також з урахуванням ваших побажань. Професіонали GardenPark розроблять і втілять проект ділянки з урахуванням рози вітрів, освітлення, якості та кислотності грунту. Завдяки досвіду наших фахівців, ви можете уникнути помилок, які зазвичай допускаються при закладці саду, і заощадите час, сили і фінанси. Наша ландшафтна компанія працює з різними типами території. Ми з радістю візьмемося за дизайн невеликого земельної ділянки, і легко реалізуємо масштабний проект під ключ.

Головна мета ландшафтної компанії GardenPark

Наша місія – зробити світ, що вас оточує, комфортним, гармонійним і красивим. Наша команда – це люди, закохані в свою роботу. Завдяки величезному досвіду і сотням реалізованих проектів, ми буквально ловимо ваші бажання, а тому працювати з нами легко і приємно. Наші талановиті дизайнери втілять найсміливішу вашу ідею в проекті майбутнього саду.

Наші послуги з ландшафтного дизайну

Компанія GardenPark надає комплексні послуги з ландшафтного дизайну, починаючи з пошуку концептуального рішення, закінчуючи реалізацією благоустрою ділянки. Ми здійснюємо:

 1. Ландшафтне проектування – комплекс робіт, спрямованих на те, щоб створити на вашій ділянці унікальну зону відпочинку. При створенні проекту, фахівці компанії «ГарденПарк» враховують особливості ландшафту, складу грунту, сумісності і масштабу розвитку рослин.
 2. Віртуальна візуалізація – унікальна послуга демонстрації ландшафтного дизайну. Віртуальна реальність дає можливість максимально реалістично зануриться в атмосферу майбутнього саду. За допомогою спеціальної гарнітури, ви зможете прогулятися по майбутньому саду, відчути його атмосферу, побачити все текстури, нюанси і контрасти, якими буде наповнена ваша ділянка.
 3. Благоустрій території – повний комплекс заходів, спрямованих на створення доглянутого, гарного і гармонійного саду.
 4. Пристрій квітників і міксбордерів. Фахівці GardenPark знають все про квіти, і про те, які умови потрібні рослинам для кращого росту. Наші квітники милують око з весни до пізньої осені.
 5. Установка композицій у вигляді альпійських гірок та рокаріїв.
 6. Професійна посадка рослин. Послуга включає вибір відповідного посадкового матеріалу і місця посадки з урахуванням типу коренів, глибини ґрунтових вод, особливостей території і наявності будівель, а також підживлення і догляд після посадки.
 7. Вертикальне озеленення – створення декоративних вертикальних композицій з живих рослин, що додадуть саду родзинку і унікальність.
 8. Озеленення дахів і терас.
 9. Благоустрій газонів. Ландшафтна компанія «ГарденПарк» пропонує клієнтам три варіанти газону – посівний, рулонний, штучний.
 10. Укріплення схилів, що запобігає таку проблему як зсуви.
 11. Укладання дренажу для запобігання вимивання і заболочування грунту. Послуга необхідна на ділянках, де грунтові води розташовані близько до поверхні землі.
 12. Прокладка нових і заміна старих комунікаційних систем – дренажних, водопровідних та інших видів труб.
 13. Ландшафтне освітлення – установка підсвічування водойм, квітників, садових композицій, доріжок, ступенів, входів.
 14. Мощення майданчиків і садових доріжок.
 15. Установка підпірних стінок в якості декоративного або захисного елемента.
 16. Створення штучних водоспадів, озер, каскадів, струмків, фонтанів.
 17. Автоматичний полив ділянки. Послуга передбачає установку інженерно-технічного комплексу, що дозволяє автоматизувати полив.
 18. Укладання сітки від кротів. Це оптимальне, найбільш безпечне рішення, що на довгі роки захистить вашу ділянку від появи кротів.
 19. Обслуговування та догляд за присадибною територією, що включає комплекс заходів по поливу, обрізанню, покосу, підгодівлі.

Етапи реалізації ландшафтного дизайну

Етапи співпраці зі студією ландшафтного дизайну GardenPark:

 1. Після оформлення заявки на сайті, менеджер «ГарденПарк» зв’язується з вами для узгодження деталей і уточнення замовлення.
 2. Фахівці компанії виїжджають на об’єкт, щоб визначити точний обсяг робіт, характер грунту, розташування господарських будівель і визначення інших особливостей ділянки. На цьому етапі складається ескізний проект, погоджується попередня вартість і роботи, які будуть виконуватися.
 3. Укладення договору, розробка основного проекту.
 4. Проектування. В результаті, клієнтові буде надано візуальний проект, що дозволить оцінити фінальний результат благоустрою території.
 5. Розробка робочої документації (планування автополива, мощення, складання дендрологічного плану, посадкових креслень), складання списку необхідних матеріалів і кошторису. Узгодження бюджету із клієнтом.
 6. Благоустрій території відповідно до затвердженого проекту під керівництвом дизайнера.
 7. Здача об’єкту клієнту і повний розрахунок. Підписання акту виконаних робіт.

Етапи співпраці зі студією ландшафтного дизайну GardenPark:

 1. Після оформлення заявки на сайті, менеджер «ГарденПарк» зв’язується з вами для узгодження деталей і уточнення замовлення.
 2. Фахівці компанії виїжджають на об’єкт, щоб визначити точний обсяг робіт, характер грунту, розташування господарських будівель і визначення інших особливостей ділянки. На цьому етапі складається ескізний проект, погоджується попередня вартість і роботи, які будуть виконуватися.
 3. Укладення договору, розробка основного проекту.
 4. Проектування. В результаті клієнтові буде надано візуальний проект, що дозволить оцінити фінальний результат благоустрою території.
 5. Розробка робочої документації (планування автополива, мощення, складання дендрологічного плану, посадкових креслень), складання списку необхідних матеріалів і кошторису. Узгодження бюджету із клієнтом.
 6. Благоустрій території відповідно до затвердженого проекту під керівництвом дизайнера.
 7. Здача об’єкту клієнту і повний розрахунок. Підписання акту виконаних робіт.

Чому обирають ландшафтний дизайн в компанії GardenPark?

Компанія «ГарденПарк» об’єднала кращих професіоналів, які вкладають душу в свою роботу. Замовляючи проект присадибної ділянки в Києві та Київській області, можете не сумніватися в якості надаваних послуг. Чому наші клієнти рекомендують GardenPark своїм друзям і знайомим:

 1. «ГарденПарк» – спеціалізована компанія, яка надає послуги з ландшафтного дизайну в приватній і комерційній сферах.
 2. Кращі ціни. Ми робимо свою роботу на совість і не женемося за грошима, тому ціни на ландшафтний дизайн в Києві приємно порадують кожного замовника. Попередня вартість озвучується на першій зустрічі, а остаточна ціна затверджується після узгодження проекту.
 3. Кожен проект реалізується в рамках запланованого бюджету.
 4. Дипломовані співробітники. Кращі дизайнери столиці виконують проектування, підбирають рослини, що гармоніюють один з одним, займаються посівом газону і іншими роботами з облагородження території.
 5. Надаємо комплексні послуги, що включають озеленення ділянки під ключ.
 6. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. В результаті співпраці з «ГарденПарк» ви гарантовано отримаєте сад, про який мріяли.
 7. Пунктуальність, надійність, відповідальність. Проект, незалежно від складності, буде завершено і здано замовнику в обумовлені терміни.

Крім того, ми надаємо клієнтам цінні поради та рекомендації по догляду за рослинами, а також гарантію на виконані роботи.

Як замовити послугу ландшафтного дизайну?

Щоб замовити благоустрій та озеленення присадибної ділянки в Києві або Київській області, зателефонуйте на вказаний на сайті номер, або залиште нам повідомлення на сайті. Наші консультанти зв’яжуться з вами в робочий час протягом 10 хвилин після відправки повідомлення.

Відгуки наших клієнтів
Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75