Рулонний газон з укладанням під ключ

Рулонний газон
приклад укладання рулонного газону
Купівля готового газону – це відмінна заміна довгого і трудомісткого процесу самостійного вирощування, який інколи тягнеться по кілька років. Якісний газон є одним з головних складових стильного і доглянутого саду, двору чи присадибної ділянки.
Особливо гостро це питання постає під час створення нового ландшафтного дизайну. Тоді укласти рулонний газон просто необхідно, щоб отримати повноцінну картину озеленення ділянки.
Ми підберемо і укладемо рулонний газон як в Києві, так і по всій Україні найкращої якості, який прослужить вам багато років.

Особливості та властивості готового газону

Рулонний газон

Якість матеріалів

Використовуються насіння провідних виробників США і Канади. Газон вирощується на добривах, які радять виробники, тому що саме вони найоптимальніші для насіння. Перед посівом правильно готується грунт. Дотримується оптимальний режим поливу. Весь процес вирощування ретельно контролюється досвідченими фахівцями.

Рулонний газон

Професіоналізм

Всі співробітники нашої компанії мають досвід роботи понад 3 роки, тому ви можете бути впевнені в їх надійності. Ми суворо дотримуємося термінів поставки рулонного газону на об’єкт. Наші фахівці повністю дотримуються технології укладання рулонних газонів

Рулонний газон

Низька вартість

Ціни на всі роботи оптимізуються з вашими побажаннями за витратами. Ви можете отримати безкоштовний попередній виїзд і консультацію фахівця.

Рулонний газон

Гарантія якості

Наш газон нарізається рівними рулонами однакового розміру, має добре сформований щільний дерен. Він буде готовий до експлуатації вже протягом 2 тижнів після укладання. На газон і роботи по його укладанню наша компанія пропонує вам діючу гарантію якості.

Замовте рулонний газонта отримайте до 20%знижки на його укладку

Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевнені, що отримаєте гарантовану якість, доступну вартість і досвідчених професіоналів. Вибирайте краще – вибирайте нас.

Укладання рулонного газону від професіоналів
Як це відбувається?
Виїзд на об’єкт і оцінка ситуації

1

Виїзд на об’єкт і оцінка ситуації

Після дзвінка менеджеру, обговорення замовлення, і попередньої його вартості, наш фахівець виїжджає на об’єкт для проведення вимірів і оцінки ситуації. Розрахунок кошторису на укладку газону

2

Розрахунок кошторису на укладку газону

За результатами виїзду нашого фахівця на об’єкт, проводиться розрахунок кошторису з укладання з урахуванням всіх особливостей ділянки.

3

Монтаж системи автополиву

Перед початком робіт по створенню рулонного газону рекомендуємо встановити систему автополиву. Адже, для того щоб він радував вас довгі роки, наявність автополива обов’язковий фактор.
Земельні, підготовчі роботи

4

Земляні, підготовчі роботи

Після монтажу системи автополиву проводяться земельні роботи. Здійснюється підвезення, вирівнювання і трамбування рослинного грунту.
Чистова планування, вирівнювання і ущільнення грунт

5

Чистове планування, вирівнювання і ущільнення грунту

Безпосередньо перед укладанням газону ведуться роботи по чистової плануванні і ущільнення рослинного грунту. Доставка і укладання рулонного газону

6

Доставка і укладання рулонного газону

Останнім етапом робіт є доставка матеріалу на об’єкт і його укладання на підготовлену площу. Ви отримуєте гарний Смарагдовий килим, який при правильному догляді прослужить вам не один рік

Особливості та переваги рулонних газонів під ключ

Рулонний газон — це дернина газонних трав, що вирощується в спеціальному розпліднику з насіння стандартних для газонного покриття трав (тонконіг, костриця червона) на пухких матах з рослинної або штучного волокна. Як правило, цей процес займає кілька років. Професіонали Gardenpark ретельно його контролюють, щоб покриття вирощувалося в належних умовах, і відповідало необхідним стандартам.

Коли покриття досягає необхідних критеріїв, здійснюється зріз верхнього шару землі з кореневою системою рослин. Для зрізу використовується спеціальна техніка. Це вкрай відповідальний процес, бо при порушенні певних норм коренева система може постраждати, що призведе до виродження газону. Готова для укладання дернина згортається в рулони — в такому вигляді її зручніше транспортувати й укладати. Після зрізу рулон доставляється до покупця і встановлюється на зазначену територію.

Озеленення присадибної ділянки за допомогою рулонного газону має багато переваг. Головне з них — економія часу. Вирощування густого зеленого покриття займає більше півтора року. При цьому найбільш проблемним періодом росту трави можна назвати початковий. Пророщування з насіння є найбільш відповідальним періодом зростання, але кінцевого покупця він не зачіпає, бо цю роботу вже виконали фахівці Gardenpark. Замовивши укладання рулонного газону під ключ, покупець отримує вже готову траву, яка створює необхідний декоративний ефект.

Ще одна перевага цього способу в тому, що отримана трава не має бур’янів, а також шкідливих комах. Тому такий газон дуже невибагливий і може використовуватися в різних умовах.

Також до переваг укладання рулонного газону під ключ можна віднести:

 • простота монтажу, швидка приживлюваність;
 • економія коштів — ви економите на воді та підгодівлі, необхідних для вирощування густого газонного покриття;
 • ремонтопридатність — в разі пошкодження рулонного покриття, ви можете викликати фахівця, який замінить пошкоджену ділянку;
 • є можливість зміцнити складні схили;
 • стійкий до негативних погодних умов (посухи, заморозків) і витоптування.

Варто відзначити, що найскладнішою ділянкою для вирощування декоративної трави є фігурний рельєф. Такі складнощі вирощування пояснюються тим, що дощ і полив просто змивають необхідний для росту насіння родючий шар. Але рулонний газон прекрасно почуває себе на таких територіях — він вже має у своєму складі такий шар, тому прекрасно приживається на будь-якій землі. З цієї причини укладання рулонного газону під ключ є популярною послугою при облагороджуванні таких видів земельних ділянок.

Рулонний газон — технологія укладання

Купити таке покриття і просто покласти його на ґрунт буде недостатньо — таку роботу повинні виконувати професійні майстри. У монтажі такого матеріалу є безліч тонкощів, які слід враховувати. Процес укладання рулонного газону під ключ займає кілька днів, протягом яких потрібно правильно доглядати за землею, щоб рулон добре прижився.

Ще перед початком укладання покриття слід правильно виміряти площу ділянки, і підготувати його для посадки. Від того, наскільки якісно буде виконано цей етап, залежить зовнішній вигляд і термін експлуатації вашого газону.

Підготовка починається з очищення землі від дрібного сміття, каміння та інших предметів. Також важливо ретельно видалити коріння бур’янів. Якщо цього не зробити, то вони можуть з часом прорости крізь газон, і зіпсувати вигляд вашої галявини.

Щоб готовий виріб виглядав красиво, необхідно позбутися від усіх заглиблень та інших нерівностей. Вони пропадуть після того, як майстри зроблять дренажну систему для ефективного насичення трави вологою. Такі газони не люблять рясного зволоження, тому краще забезпечити йому натуральне харчування — воду з землі, яку коріння самі вберуть.

Дренаж робиться в кілька етапів:

 1. Верхній шар ґрунту знімається, висипається окремо.
 2. На землю укладається шар гравію, потім — шар піску.
 3. Вся поверхня добре трамбується.
 4. На підготовлену таким чином ділянку висипається ґрунт, який зібрали спочатку. Його акуратно розрівнюють за рівнем всієї площі. Важливо зробити поверхню абсолютно рівною, тому майстри використовують спеціальне обладнання.
 5. На землю висипається добриво.
 6. Поверхня знову утрамбовується, після чого перевіряється якість підготовленого ґрунту. Земля не повинна прогинатися, коли людина проходить по ній — вона повинна залишатися ідеально рівною і щільною.

На цьому ж етапі фахівці Gardenpark формують краї газону. Для цього використовуються бордюрні стрічки або обмежувачі. Також на підготовчому етапі в ґрунт встановлюються заставні елементи поливного обладнання (якщо це передбачено проектом озеленення). Зрошувачі будуть монтуватися вже після укладання покриття.

Укладання рулонного газону під ключ включає всі ці етапи підготовки. Професіонали з Gardenpark виконають таку роботу швидко, якісно, і за доступною ціною.

Особливості догляду за рулонним газоном

Догляд за таким покриттям охоплює широкий комплекс різних робіт. Перш за все, необхідно виконувати якісний полив, а також підживлення трави. Вся складність в тому, що процес догляду необхідний протягом всього вегетативного сезону. Це передбачає також виконання наступних процедур:

 • регулярне скошування і підрізання країв;
 • аерація (проколювання покриття);
 • боротьба з бур’янами;
 • обробка від грибків та комах-шкідників;
 • підготовка до зимового та весняно-літнього сезонів.

За бажанням, ви можете довірити догляд за своєю ділянкою фахівцям з Gardenpark.

Різновиди рулонних газонів

Найпопулярніші види такого покриття:

 • партерні;
 • універсальні;
 • спортивні;
 • стійкі до відсутності світла;
 • мавританські.

Назви цих декоративних продуктів підкреслюють умови, в яких їх доцільно використовувати. Специфічними є спортивні газони, які використовуються в умовах високої прохідності людей, що призводить до сильного впливу на рослини та кореневу систему. Для більшої стійкості підбирається особливе поєднання трав, завдяки чому вдається необхідний ефект.

Також іноді є необхідність озеленити ділянки землі, які здебільшого знаходяться в тіні. В такому випадку розумніше за все використовувати рулон з травою, яка має високу стійкість до відсутності світла.

Партерні газони в основному використовуються на ділянках геометричної форми. Щоб отримати високу щільність килимової маси, потрібен частий догляд і обслуговування. Найбільш красивий вид досягається в тому випадку, коли використовуються чисті культури злакових трав.

Особливості спортивного та універсального газонів

Найбільшою популярністю користується універсальний газон, панівний на більшості садових ділянок. Варто зазначити, що при формуванні даного виду покриття вкрай важливий підбір травосуміші. Завдяки цьому можна значно підвищити його витривалість в найгірших умовах, і збільшити його декоративні властивості. Ці фактори досягаються лише в тому випадку, якщо при вирощуванні змішати види рослин, що належать до різних груп. Наприклад, це можуть бути рослини з кореневищними та рихлокущовою формою життя.

Основними перевагами такого покриття є наступні параметри:

 • високий ступінь тіньовитривалості;
 • декоративність;
 • тривалий період життя;
 • стійкість при регулярному скошуванні;
 • універсальний рулонний газон — найбільш вигідне за ціною рішення.

Спортивні покриття в обов’язковому порядку покриваються дерном, який має високий опорний ступінь і стійкий до механічних пошкоджень. Також він повинен мати високий рівень пов’язаності та швидко висихати. Такий виріб бажано використовувати на однорідному шарі землі, який досить добре дреновано та має збалансований склад корисних речовин. У будь-якому випадку при створенні газону з високим ступенем стійкості до витоптування в обов’язковому порядку враховуються особливості ґрунту. На думку багатьох фахівців, найбільш оптимальним варіантом при формуванні спортивного ґрунту є тонконіг лучний, який володіє найбільшою стійкістю до витоптування.

Мавританське декоративне покриття

Велику популярність сьогодні також мають і мавританські газони. З їх допомогою створюються красиві галявини, в складі яких є різні квіткові рослини та низькорослі злаки. При укладанні такого покриття слід враховувати, що родючий шар ґрунту повинен бути не менше 25 см, а сам ґрунт повинен бути якісно підготовленим і укоченим катком.

Незалежно від вибору виду покриття, Gardenpark надає своїм клієнтам тільки найякісніші матеріали, що вирощуються на спеціальному ґрунті протягом двох років, так що ви можете бути впевнені в його довговічності. Зовнішній вигляд трави і її густоту ви зможете оцінити відразу ж. А завдяки правильній підготовці ґрунту і професійному укладанні рулонного газону під ключ, можете не сумніватися, що він прослужить вам не один рік.

Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75