Облаштування дренажу

Облаштування дренажу

Облаштування дренажу ділянки необхідно в місцевості, в якій грунтові води розташовані дуже близько до поверхні землі, а також випадає велика кількість опадів. Щоб грунт не вимивалася і не заболочуватися, не відбувалося підмивання фундаментів будівель, необхідно облаштувати гарну дренажну систему. У таких випадках без системи осушення ділянки вам не обійтися:

  • глинистий грунт;
  • рівна поверхня, на якій застоюється вода;
  • розташування дому та саду внизу схилів.

Дренажні системи можуть бути поверхневими (відкритими) і глибинними (закритими). Поверхневий дренаж буває точковим, і це означає, що на ділянці встановлюють дощоприймачі, заслінки від злив, зливні водовідводи. Лінійний дренаж може бути або пристінним, або розташованим подалі від будівель. У лотки з решітками потрапляє дощова вода і звідти спрямовується до спеціального колодязь. Там, де випадає багато опадів, радиться створювати невеликі схили по обидва боки водостоку.

Глибинна дренажна система вимагає великого обсягу земляних робіт і підходить для ділянок, на яких грунтові води розташовуються на глибині 2,5 метра. Фахівці радять почати прокладку глибинного дренажу ще до початку будівництва будинку. Така система може бути пластовою або трубною.

Ви можете скористатися послугами фахівців «ГарденПарк», щоб визначитися з видом і пристроєм відповідного дренажу. Можливо, варто вибрати гібридну систему. Також важливо правильно розрахувати навантаження і особливості грунту в різні пори року. Наша компанія використовує якісні матеріали та фільтри, щоб дренажна система служила вірно і довго. Всі нюанси узгоджуються з замовником, а фахівці вибирають оптимальний варіант. В результаті на ділянці не накопичується зайва волога.

Облаштування дренажу
Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75