Підпірні стінки

Підпірні стінки
Для благоустрою міських територій та приватних ділянок, доцільно вдатися до ландшафтного дизайну. Він включає в себе, озеленення, садово-паркове будівництво, яка передбачає встановлення підпірних стінок.

Підпірна стінка як елемент декору

Підпірні стінки виступають в якості декоративного і захисного елемента. Стінки прекрасно впишуться на облаштованій території, можуть перешкоджати безпосередньому вимивання грунту. Декоративні стінки несуть і практичну користь. Так, ваш сад набуває ексклюзивний зовнішній вигляд.

Зведення підпірних стінок – це вірне рішення, якщо необхідно розділити сад на кілька зон або приховати візуальну нерівність території. Оптимальний варіант використання перепадів висот на ділянці може запропонувати ландшафтний архітектор.

Матеріал для зведення підпірної стінки

Матеріал, який застосовується в якості підпірних стінок, різноманітний, проте перевагу господарі особистих домоволодінь віддають каменю. Це можуть бути валуни, піщаник, граніт, річкова галька і т.д. Щоб встановити надійні підпірні стінки, спочатку закладається фундамент (бетон), якщо буде використовуватися дерево, то знадобляться камені, які зміцнюють встановлений брус. Колоди скріплюються спеціальної арматурою, перемичками.

Дерев’яні підпірні стінки завжди повинні бути піддані відповідній обробці, після якої дана конструкція буде довговічна. Заглубленная в землю нижня частина бруса обробляється гудроном або бітумом, щоб протягом багатьох років конструкція не підвела свого господаря.

Підпірні стінки Підпірні стінки

Слід зазначити, що кам’яні стіни тримаються на цементному розчині. Навіть найпростіші ландшафтні роботи, що стосуються встановлення підпірних стінок, повинні виконуватися в строго певний термін, мають масу нюансів. Головне – це добре утрамбувати грунт, гравійну підсипку, щебінку. Обов’язкова присутність спеціального водовідведення, який сприятиме захисту встановленого матеріалу. Після цього формується ділянка для клумби.

Якщо установка була у відповідності з усіма правилами, то це допоможе попередити сповзання грунту. Рівень грунтових вод повинен бути приблизно на позначці 1-1,5 метра, не вище. Крім того, кам’яні споруди, в ціновому відношенні дорожче дерев’яних, проте в ландшафтному дизайні дерев’яні секції також презентабельно виглядають, надаючи ексклюзивності місцю.

Ділянку зі складним рельєфом і перепадом висот допоможе змінити дизайнерське рішення, як красиво оформлені підпірні стенкі. Також це відмінне рішення, якщо ви хочете штучно створити різнорівневу ландшафт. Для замовлення проекту ландшафтного дизайну з використанням підпірних стінок звертайтеся до менеджера компанії GardenPark.

Наша компанія надає повний спектр послуг щодо благоустрою території, зокрема, ми пропонуємо скористатися послугами дизайнера, який допоможе гармонійно вписати підпірну стінку в проект. Співпрацюючи з нами, ви нічим не ризикуєте.

Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75