Штучний струмок

Штучний струмок
Штучний струмок – невід’ємний елемент ландшафтного дизайну саду. Послуги по створенню струмків. Переваги, матеріали і методи.
Відомо, що вода діє заспокійливо, створює відчуття умиротворення, гармонії, прикрашає сад. Штучний струмок стане як прекрасним доповненням водойми, так і акцентом ділянки. Фахівці «ГарденПарк» створять гарний струмок на вашій території, допоможуть в його обслуговуванні.
Штучний струмок

Переваги

Штучний струмок корисний в наступних випадках:

  1. Служить прикрасою саду;
  2. Покращує фільтрацію води в водоймі;
  3. Розділяє функціональні зони ділянки;
  4. Поєднує водоспад зі ставком.

Крім естетичної функції, струмки виконують ще й практичну. Вони сприяють створенню особливого мікроклімату в саду, дають можливість вирощувати вологолюбні рослини, рибу. Звичайно, вода прекрасно доповнює загальну картину ландшафтного дизайну. Особливо красиво струмок виглядає, коли тече по каскадах. Це вимагає споруди водоспаду. Майстри «ГарденПарк» спланують площа таким чином, щоб створити сприятливі перепади висот. Тоді струмок буде виглядати особливо ефектно, зажадає меншої кількості води.

При створенні водойми використовуються як готові каскади, так і плівка. Вони задають форму і розміри напрямку течії, не дають воді вбиратися в грунт. Ще один варіант, хоча і трудомісткий – використання бетону і натурального каменю. Це дозволяє робити струмки будь-якої конфігурації і розмірів. Ви можете самі спроектувати дизайн або звернутися за допомогою до професіоналів. Ми виконаємо всі роботи в найкоротший термін, з огляду на особливості ділянки, наявність будівель, інших декоративних елементів, щоб штучний струмок вписувався в територію, повноцінно функціонував. Майстри подбають про висадку вологолюбних рослин по берегах. Завдяки цьому ваша ділянка буде по-справжньому живим, наповненим позитивною динамікою.

Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75