Комунікаційні системи

Комунікаційні системи
Прокладка комунікацій на будь-якій ділянці – важливий етап його благоустрою. Як правило, монтаж дренажних, водопровідних та інших труб проводять ще на самому початку будівництва, до того, як почати ландшафтні та дизайнерські роботи. Однак якщо з якихось причин це не було зроблено або необхідно замінити старі комунікаційні системи, вони можуть бути прокладені на ділянках, які повністю облаштовані. Це можливо завдяки професіоналізму фахівців і застосування сучасного обладнання та матеріалів. При цьому зовнішній вигляд ландшафту не страждає.
Компанія «ГарденПарк» пропонує послуги з прокладання необхідних для життєдіяльності комунікаційних систем на вашій території. Це можуть бути, в тому числі, системи автоматичного поливу, електричні кабелі, каналізаційні труби і т. П. Наші фахівці працюють оперативно і дотримуються будівельні нормативи.

Прокладка комунікацій може бути виконана наступними методами:

  • Спочатку вириваються траншеї відповідних розмірів. У них кладуть труби або кабелі, при необхідності вони утеплюються. Після цього траншеї закопують, а територію вирівнюють. Даний метод підходить для ще невпорядкованих територій, перед початком будівництва.
  • Тут використовується бур, а в утворені отвори проводяться дроти або труби. Цей метод застосовується на облаштованих ділянках, щоб не пошкодити ландшафт. Така прокладка також виконується під штучними водоймами, невеликими архітектурними спорудами і облаштованими доріжками.

Метод прокладки систем вибирається виходячи з особливостей ділянки і обсягу робіт. Наші фахівці допоможуть визначити завдання і виконати їх якісно, в мінімальні терміни без серйозних порушень зовнішнього вигляду місцевості.

Комунікаційні системи
Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75