Ландшафтне освітлення

Ландшафтне освітлення

Призначення і користь ландшафтного освітлення. Пристрій підсвічування водойм, клумб, газонів, ступенів, садових доріжок, входів.

Ландшафтне освітлення саду або присадибної ділянки важливо як для краси, так і для безпеки. Якщо система освітлення добре продумана, орієнтуватися на території можна в будь-який час доби. А як привабливо виглядають підсвічені клумби і газони, ставки, басейни і сходи будинку! Завдяки цьому перебувати в саду можна до пізнього вечора, насолоджуючись перебуванням на природі.

Види вуличного освітлення

Ландшафтне освітлення може бути:

  1. Функціональним.
  2. Декоративним.

Майстри «ГарденПарк» в будь-якому випадку можуть зробити так, щоб атмосфера на вашій ділянці стала романтичною, святкової і таємничою. Щоб зробити пересування безпечним, можна організувати освітлення під’їзду до гаражу, ганку, доріжок. Важливо, щоб обладнання було довговічним, простим у використанні, в міру яскравим. У декоративних цілях висвітлюють чагарники, газони, альтанки та дерева. Акцент можна зробити на фасаді будинку. Важливо позначити межі двору.

В якості світильників використовуються лампи розжарювання, люмінесцентні або світлодіодні. Якість світла можна регулювати за допомогою матового скла. Красиво виглядають сфери, торшери та ретро-світильники. Вбудовані ліхтарі також знайшли широке застосування на присадибних ділянках. Їх можна встановити в бордюрах, альпійських гірках, фонтанах і ступенях. А настінні ліхтарі на фасаді будівель підкреслять красу розташованих поруч клумб, скульптур, водойм.

Фахівці допоможуть вибрати світильники з відповідних матеріалів. Важливо, щоб їх корпус не іржавіл, не псувався під впливом сонячного світла. Яскравість підсвічування залежить від його призначення. Зазвичай використовується приглушене світло.

Ми втілимо в життя ваші побажання, запропонуємо цікаві ідеї.

Ландшафтне освітлення Ландшафтне освітлення
Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75