Всі, хто має прекрасні ділянки з ландшафтним дизайном, хочуть зберегти їх красу назавжди. Але що ж робити, якщо з'являється - кріт (або інші гризуни)?

Для компанії GardenPark це - не проблема. Ми знаємо і використовуємо на практиці тільки ефективні методи. На довгому досвіді нашої роботи, з упевненістю можемо сказати, що найефективніший і бюджетний метод - це укладання пластикової сітки від кротів. Що стосується благоустрою території, вона універсальна для застосування. Має безліч позитивних якостей і дуже функціональна. Це оптимальне, найбільш безпечне вирішення проблеми.

Але не все так просто, як здається на перший погляд. Для правильного укладання потрібен досвідчений фахівець. Є багато факторів які потрібно враховувати. Розібратися в цьому допоможуть Вам наші фахівці.

На даний момент існує широкий асортимент для вибору. Але ми рекомендуємо сітку з осередками не більше 25х25 мм. Такі розміри не дадуть пролізти кроту і незабаром він покине територію ділянки. Як правило вона дуже довговічна і буде служити Вам роками, головне вберегти її від механічного впливу. Використання цієї сітки в будь-якому випадку буде успішним. Застосовується вона на будь-яких рельєфах, довговічна, не іржавіє, не токсична і міцна.

Замовити безкоштовну консультацію, виїзд на ділянку або ж зразу укладку сітки від кортів, можете зателефонувавши нашому менеджеру або відправивши заявку на e-mail.

Укладання сітки від кротів

Укладання сітки від кротів

Укладання сітки від кротів

Заказать услугу: