Оцініть майбутній вид саду у віртуальній реальності

Виртуальная реальность
Компанія GardenPark перша у сфері ландшафтного дизайну пропонує поринути у віртуальну реальність Вашого майбутнього саду. Це дасть Вам унікальну можливість прогулятися територією, максимально поринути в атмосферу ландшафту.
За допомогою спеціальної гарнітури Ви зможете знаходитись у саду Вашої мрії, прогулятися в ньому та відчути його атмосферу, яку створили фахівці нашої компанії.
Використовуючи новий підхід подачі 3D візуалізації, Ви не просто побачите плоску картинку, а будете знаходитися всередині бачачи всі обсяги та розміри. Це дасть можливість відчути емоції, бачачи всі текстури, нюанси та контрасти, якими наповнена Ваша ділянка. Також послуга дає можливість побачити продуманість дизайну та всю концепцію території.
Наша головна мета – запропонувати Вам не просто комплексний ландшафтний проект, а цілісне рішення організації простору території з його деталізацією.
Це допоможе створити бажану атмосферу, відчути гармонію та комфорт. Отримати консультацію Ви зможете, набравши нашого менеджера або відправивши заявку на e-mail.
Віртуальна реальність вашого саду Віртуальна реальність вашого саду
Замовити послугу:
097-207-57-07
097-682-55-75