Компанія GardenPark - перша в сфері ландшафтного дизайну, пропонує поринути у віртуальну реальність вашого майбутнього саду. Це дасть вам унікальну можливість прогулятися по території і зануритися в атмосферу ландшафту.

За допомогою спеціальної гарнітури, ви зможете перебувати в саду вашої мрії, прогулятися в ньому і відчути його атмосферу, яку створили фахівці нашої компанії.

Використовуючи новий підхід подачі 3D візуалізації, ви не просто побачите плоску картинку, а будете перебувати всередині, бачити всі обсяги і розміри. Це дасть можливість відчути емоції, побачивши все текстури, нюанси і контрасти, якими наповнена ваша ділянка. Послуга дає можливість побачити продуманість дизайну і всю концепцію території.

Наша головна мета - запропонувати не просто комплексний ландшафтний проект, а цілісне рішення організації простору території, з його деталізацією. Це допоможе створити бажану атмосферу, відчути гармонію і комфорт. Отримати консультацію ви зможете набравши нашого менеджера або відправивши заявку на e-mail.

Віртуальна реальність вашого саду

Віртуальна реальність вашого саду

Віртуальна реальність вашого саду

Замовити послугу: