Обслуговування та догляд за ділянками

Обслуговування та догляд за ділянками
Кожен власник заміської ділянки прагне того, щоб вона з часом не втратила свого красивого зовнішнього вигляду, а ставала все кращою і бездоганною. Але стрімкий темп життя сучасної людини, а часом і відсутність відповідних знань в області особливостей рослин, не дозволяють належним чином доглядати за присадибною територією власноруч.
Послуги із благоустрою й озеленення ділянки – це тільки початковий етап створення ландшафтного дизайну і для того, щоб ваш сад або ділянка завжди радувала вас своїм бездоганним зовнішнім виглядом, необхідно постійне виконання цілого комплексу заходів по поливу, обрізанню, косінню, удобренню та ін.
Обслуговування та догляд за ділянками

Послуги по регулярному догляду та комплексному обслуговування присадибної ділянки:

  • Розробка рекомендацій з підтримки території, а також розробка необхідних заходів, відповідно до потреб ділянки, її дизайну для самостійного обслуговування його власниками.
  • Разове виконання відповідних заходів у разі виникнення певних проблем або складнощів у догляді, наприклад, весняна обрізка, косіння газонів або лікування рослин.
  • Повний сервіс присадибної ділянки, який включає в себе: догляд за газонами (полив, добриво, боротьба з бур’янами, косіння, мульчування і ін.); деревами і кустарною рослинністю (формує і омолоджує обрізка, добриво, побілка, обслуговування пристволового ділянки); квітниками (полив, підживлення, добриво, прополка, боротьба з шкідниками і хворобами); штучними водоймами (очищення і заміна фільтрів, ремонт, усунення цвітіння і профілактичні роботи по його запобіганню, пересадка водної рослинності).
  • Підготовка садової ділянки, водойм і прилеглих територій до зими (укриття) і перед настанням весни.
  • Прибирання території від опалого листя та гілок.
  • Обслуговування різних інженерних систем, таких як автоматичний полив (консервація, розконсервування, чистка фільтрів, ремонт або заміна деяких деталей), дренаж і каналізацію (очищення колодязів і дощоприймачів), систем освітлення.
  • Догляд та реставрація деяких деталей ландшафтного дизайну – ремонт доріжок, підпірних стінок та інших бетонних конструкцій, обробка захисним матеріалом і фарбування конструкцій з дерева та металу.

Як правило, потреба в разовому сервісі викликана терміновими заходами – приїзд гостей, продаж будинку або ділянки та ін.

Комплексне обслуговування має ряд переваг:

Регулярно обслуговуючи ділянку, наші фахівці мають можливість спостерігати за ростом і станом рослин та своєчасно вносити корективи, якщо щось йде не так, а також проводити необхідні заходи по усуненню несправностей в роботі інженерних систем, тим самим запобігаючи необхідність виконання позапланового капітального ремонту.

Вартість разового і комплексного обслуговування розраховується індивідуально для кожного конкретного випадку, виходячи з площі присадибної території, обсягу робіт, а також періодичності їх виконання.

Залежно від ваших бажань і можливостей, ми проведемо аналіз ділянки і складемо план агротехнічних заходів, що визначає їх види, а також періодичність проведення, щоб взяти на себе повну турботу про вашу територію і зробити ваше життя максимально комфортним.

Замовити послугу:
097-207-57-07
044-223-57-07