Рулонний газон з укладанням під ключ

Рулонний газон
приклад укладання рулонного газону
Купівля готового газону – це відмінна заміна довгого і трудомісткого процесу самостійного вирощування, який інколи тягнеться по кілька років. Якісний газон є одним з головних складових стильного і доглянутого саду, двору чи присадибної ділянки.
Особливо гостро це питання постає під час створення нового ландшафтного дизайну. Тоді укласти рулонний газон просто необхідно, щоб отримати повноцінну картину озеленення ділянки.
Ми підберемо і укладемо рулонний газон як в Києві, так і по всій Україні найкращої якості, який прослужить вам багато років.

Особливості та властивості готового газону

Рулонний газон

Якість матеріалів

Використовуються насіння провідних виробників США і Канади. Газон вирощується на добривах, які радять виробники, тому що саме вони найоптимальніші для насіння. Перед посівом правильно готується грунт. Дотримується оптимальний режим поливу. Весь процес вирощування ретельно контролюється досвідченими фахівцями.

Рулонний газон

Професіоналізм

Всі співробітники нашої компанії мають досвід роботи понад 3 роки, тому ви можете бути впевнені в їх надійності. Ми суворо дотримуємося термінів поставки рулонного газону на об’єкт. Наші фахівці повністю дотримуються технології укладання рулонних газонів

Рулонний газон

Низька вартість

Ціни на всі роботи оптимізуються з вашими побажаннями за витратами. Ви можете отримати безкоштовний попередній виїзд і консультацію фахівця.

Рулонний газон

Гарантія якості

Наш газон нарізається рівними рулонами однакового розміру, має добре сформований щільний дерен. Він буде готовий до експлуатації вже протягом 2 тижнів після укладання. На газон і роботи по його укладанню наша компанія пропонує вам діючу гарантію якості.

Замовте рулонний газонта отримайте до 20%знижки на його укладку

Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевнені, що отримаєте гарантовану якість, доступну вартість і досвідчених професіоналів. Вибирайте краще – вибирайте нас.

Укладання рулонного газону від професіоналів
Як це відбувається?
Виїзд на об’єкт і оцінка ситуації

1

Виїзд на об’єкт і оцінка ситуації

Після дзвінка менеджеру, обговорення замовлення, і попередньої його вартості, наш фахівець виїжджає на об’єкт для проведення вимірів і оцінки ситуації. Розрахунок кошторису на укладку газону

2

Розрахунок кошторису на укладку газону

За результатами виїзду нашого фахівця на об’єкт, проводиться розрахунок кошторису з укладання з урахуванням всіх особливостей ділянки.

3

Монтаж системи автополиву

Перед початком робіт по створенню рулонного газону рекомендуємо встановити систему автополиву. Адже, для того щоб він радував вас довгі роки, наявність автополива обов’язковий фактор.
Земельні, підготовчі роботи

4

Земляні, підготовчі роботи

Після монтажу системи автополиву проводяться земельні роботи. Здійснюється підвезення, вирівнювання і трамбування рослинного грунту.
Чистова планування, вирівнювання і ущільнення грунт

5

Чистове планування, вирівнювання і ущільнення грунту

Безпосередньо перед укладанням газону ведуться роботи по чистової плануванні і ущільнення рослинного грунту. Доставка і укладання рулонного газону

6

Доставка і укладання рулонного газону

Останнім етапом робіт є доставка матеріалу на об’єкт і його укладання на підготовлену площу. Ви отримуєте гарний Смарагдовий килим, який при правильному догляді прослужить вам не один рік

Рулонний газон – технологія укладання

Раніше, щоб отримати якісний і рівний газон, потрібно було чекати кілька сезонів. Спочатку готували грунт, змішували насіння для найкращого поєднання різних видів трави, а потім протягом двох-трьох років чекали ефекту. Але сьогодні ринок товарів для будинку може запропонувати вже готовий матеріал, який допоможе вам зробити двір більш затишним і комфортним.

Купити рулонний газон в Києві і покласти його на грунт буде недостатньо – таке завдання повинні виконувати професійні майстри. В укладці такого матеріалу є безліч тонкощів, які потрібно врахувати. До того ж, це займає кілька днів, протягом яких треба регулярно доглядати за землею, щоб весь рулон потім правильно прижився.

Ще перед тим, як викладати рулони, потрібно правильно виміряти площу двору, розчистити землю, вирівняти рівень грунту і підготувати його для посадки. Від першого етапу залежить те, наскільки якісним буде газон, і як довго він буде служити вам. Спочатку фахівці очистять площу від сторонніх предметів, дрібного сміття, каміння і головне – коренів бур’янів та інших рослин. Якщо цього не зробити, то вони можуть пробити газон і зіпсувати зовнішній вигляд.

Часто трапляються місця, де є поглиблення або інші нерівності, які потрібно прибрати для того, щоб готовий виріб виглядало красиво. Вони пропадуть після того, як майстри створюють дренажну систему для ефективного насичення трави вологою. Такі газони не люблять рясного зволоження, тому краще забезпечити йому натуральне харчування – воду з землі, яку коріння самі вберуть.

Дренаж робиться в кілька етапів:

 1. Верхній шар грунту знімають і висипають окремо.
 2. На землю лягати куля гравію, а поверх посипається піском.
 3. Вся поверхня добре трамбується.
 4. На площу висипають землю, яку зібрали спочатку. Її акуратно розрівнюють за рівнем всій площі. Важливо зробити поверхню абсолютно рівною, тому майстри використовують спеціальне обладнання.
 5. На землю висипають добриво.
 6. Грунт утрамбовується, після чого перевіряється якість підготовленого грунту. Наприклад, якщо земля прогинається, коли на неї ступають, то значить треба далі вирівнювати і трамбувати.

Тільки після такої підготовки можна починати класти газон. Професійні співробітники компанії GardenPark впораються з такою роботою швидко і якісно.

GardenPark надає своїм клієнтам тільки найякісніші матеріали. Газон вирощується на спеціальному грунті протягом двох років, так що ви можете бути впевнені в його довговічності. Зовнішній вигляд трави і її густоту ви зможете оцінити відразу ж, а завдяки правильній підготовці грунту і укладання газону, він прослужить вам ще довгі роки.

GardenPark – це запорука якості, міцності і довговічності вашого газону. Вибравши нашу компанію, ви гарантовано отримаєте найкрасивіший двір.

Рулонні газони

На сьогоднішній день уявити сад без якісного покриття складно. У сучасному світі ставлення до нього змінилося, і сам газон розглядається як невід’ємна частина садового спадку, без якого весь дизайн виглядає неповноцінно. Рулонні газони є якісним рішенням в даному питанні, тому що істотно заощаджує час власника ділянки. Наша компанія на професійному рівні займається виконанням повного комплексу робіт, пов’язаного з благоустроєм саду, а також повноцінного догляду за ним.

Переваги та особливості газону

Сам термін «газон» має французьке коріння і несе ідею про території, який покритий коротко стриженої травою. У будь-якому випадку саме трава є найбільш важливим елементом декоративного оформлення, і наша компанія несе повну відповідальність за її якість. Фахівці розрізняють два види газонів по типу створення:

 • посівні;
 • рулоні.

Рулонний газон в Києві виготовляють шляхом вирощування трави в спеціальному розпліднику протягом декількох років. Наші фахівці уважно стежать за тим, щоб рослинність відповідала всім необхідним критеріям і вирощувалася в належних умовах. Після того, як період підготовки закінчився, здійснюється зріз верхнього шару землі, в якому і розташована коренева система.

Для зрізу використовується спеціальна техніка, так як це відповідальний процес, і при недотриманні певних норм, коренева система може постраждати, що призведе до виродження газону. Після зрізу, рулон доставляється до покупця і встановлюється на зазначену територію. Перевага даного способу в тому, що отримана трава не має бур’яну, а також шкідників. Проблемним періодом росту трави можна назвати початковий. Пророщування з насіння є найбільш відповідальним періодом зростання, але кінцевого покупця він не зачіпає, так як цю роботу вже виконали наші фахівці. З цієї причини, цей газон дуже невибагливий і може використовуватися в різних умовах.

До основних переваг такого продукту декорації землі можна віднести наступні моменти:

 • покупець отримує вже готову траву, яка створює необхідний декоративний ефект;
 • такий газон не має в собі бур’янів, і вони не з’являться в майбутньому;
 • немає потреби витрачати кошти на вирощування трави;
 • є можливість зміцнити складні схили;
 • забезпечений високий рівень стійкості до негативних погодних умов.

Варто врахувати, що найбільш складною ділянкою для вирощування декоративного трави є фігурний рельєф. Але рулонний газон прекрасно почуває себе на таких територіях, і з цієї причини він є досить затребуваним при облагороджування таких видів земельних ділянок. Насправді, такі складності вирощування пояснюються тим фактом, що дощ просто змиває необхідний для росту насіння родючий шар. Але даний газон вже має в своєму складі такий шар і тому прекрасно засвоюється на будь-якій землі.

Різновиди газонів

Існує кілька різновидів, які можуть використовуватися в залежності від свого цільового призначення. Найбільш популярними є такі:

 • партерні;
 • універсальні;
 • спортивні;
 • стійкі до відсутності світла;
 • мавританські.

Назви самих декоративних продуктів також підкреслюють умови, в яких їх доцільно використовувати. Специфічними є спортивні газони, які використовуються в умовах високої прохідності людей, що призводить до сильного впливу на рослини і кореневу систему. Для більшої стійкості важливо підібрати поєднання трав, завдяки чому виходить необхідний ефект. Існує цілий ряд ділянок землі, які здебільшого знаходяться в тіні. В такому випадку розумніше за все використовувати рулон з травою, яка має високу стійкість до відсутності світла.

Партерні газони в основному використовуються на ділянці геометричної форми. Щоб отримати високу щільність килимовій маси, потрібно частий догляд і обслуговування. Найбільш красивий вид досягається в тому випадку, коли використовуються чисті культури злакових трав.

Особливості спортивного та універсального газонів

Найбільшою популярністю користується універсальний газон, переважаючий на більшості садових ділянок. Варто відзначити, що при використанні даного виду, вкрай важливі суміші трави. Завдяки ним можна значно підвищити витривалість покриття в самих поганих умовах. До того ж декоративні властивості збільшуються. З точки зору грошей, це найбільш вигідне рішення. Основною перевагою такого покриття є наступні параметри:

 • висока ступінь тіньовитривалості;
 • декоративність;
 • тривалий період життя;
 • стійкість при регулярному скошуванні.

При формуванні даного покриття, необхідно створювати стійкі до механічних пошкоджень дернину і травостій. Такий фактор досягається лише в тому випадку, якщо змішати при вирощуванні різні види рослин, які за своєю структурою відрізняються приналежністю до певної групи. Наприклад, це можуть бути рослини з кореневищними і рихлокустовий формою життя.

Спортивні покриття в обов’язковому порядку покриваються дерном, який має високу несучу ступінь і стійкий до механічних пошкоджень. Також він повинен мати високий рівень пов’язаності і швидко висихати. Такий виріб бажано використовувати на однорідному шарі землі, який добре дренувати і має збалансований склад корисних речовин.

У будь-якому випадку при створенні газону з високим ступенем стійкості до витоптування в обов’язковому порядку враховуються особливості грунту. На думку багатьох фахівців, найбільш оптимальним варіантом при формуванні спортивного грунту є тонконіг лучний, який володіє найбільшою стійкістю до витоптування.

Мавританське декоративне покриття

Велику популярність сьогодні також мають і мавританські газони, які вважаються досить модними. З їх допомогою створюються красиві галявини, в складі яких є різні квіткові рослини і низькорослі злаки. Родючий шар грунту повинен бути не менше 25 см, а сам грунт повинен бути якісно підготовлений ​​і укочений катком.

Догляд за таким покриттям відрізняється своєю індивідуальністю, так як включає в себе широкий комплекс різних робіт. Перш за все, необхідно виконувати якісний полив, а також підживлення трави. Вся складність в тому, що процес відходу необхідний протягом всього вегетативного сезону. Це має на увазі також виконання наступних процедур:

 • стрижка;
 • аерація;
 • боротьба з шкідливими рослинами;
 • підготовка до зимового сезону.

Орієнтуючись на ваші побажання, фахівці нашої компанії підберуть саме той вид рулонного або посівного газону, який ідеально підходить для певної грунту. Вкрай небезпечно звертатися до організацій, які не володіють певним досвідом в даній сфері. Ми допоможемо забезпечити красу вашої ділянки і надамо всі необхідні рекомендації. Наша фірма працює по всій країні – Київ, Київська область, а виконати покупку товару можна в інших містах.

Замовити послугу:
097-207-57-07
044-223-57-07