Посадка рослин

Посадка рослин

Правила висадки рослин на ділянці при плануванні ландшафтного дизайну. Що потрібно робити, щоб чагарник і дерева в найкоротший термін прижилися і продовжили зростати.

По-справжньому якісні ландшафтні роботи починаються з вибору підходящого посадкового матеріалу. Щоб всі рослини прижилися і продовжили зростати, їх необхідно правильно посадити. Головна мета, яку переслідують наші фахівці – знизити стрес від пересадки і посприяти тому, щоб рослина добре адаптувалися.

Основні завдання

Найбільш придатними сезонами для посадки є весна і осінь. Але якщо коренева система рослин закрита, їх можна пересаджувати протягом усього періоду росту і цвітіння. Є кілька особливостей, що впливають на те, чи буде висадка вдалою:

  • Грунт зі збалансованим складом корисних речовин, призначений для конкретного виду рослин;
  • Вид грунту на ділянці і яма відповідних розмірів;
  • Добриво і полив.

Місце посадки вибирають, орієнтуючись на тип коренів рослин, глибину грунтових вод і особливості території. Так, схили потребують зміцнення, тому тут найдоречніші будуть листяні чагарники. Дерева можуть створити надійний живопліт, а квіти – прикрасити і пожвавити ділянку. При близькому знаходженні грунтових вод правильно буде вибирати рослини з мочковатой або поверхневою кореневою системою. Води розташовані глибоко – підійдуть рослини з стрижневим коренем.

Слід враховувати також наявність на території різних будівель. Близько посаджені до них дерева можуть пошкодити фундамент. Ще один момент, на який варто звернути увагу – промерзання ґрунту. Якщо чагарники в контейнерах, на зиму їх варто заносити в обігріваються приміщення.

Всім рослинам необхідна підгодівля, тому їх потрібно удобрювати. Особливо в перший рік вони потребують особливого догляду. Фахівці «ГарденПарк» врахують всі ці моменти, виберуть відповідні види рослин, місце для їх висадки, а також організують своєчасний догляд.

Замовити послугу:
097-207-57-07
044-223-57-07