Одними з особливих елементів ландшафтного дизайну є майданчики і садові доріжки. І вони призначені не тільки для ходіння, але також сприяють створенню гармонійного стилю ділянки. Саме тому вони повинні ідеально поєднуватися з іншими елементами оформлення саду. Як правило, влаштування доріжок і мощення - це заключний етап облаштування ділянки. І саме з ним в сад приходять затишок і гармонія.

З цієї причини під час робіт необхідно врахувати наступні фактори:

  • особливості ландшафту;
  • наявність архітектурних елементів;
  • умови експлуатації доріжок і інші технічні характеристики;
  • особливості декоративних матеріалів.

Отже, з огляду на це зрозуміло, чому облаштування доріжок краще довірити фахівцям. Крім того, важливо заздалегідь обміркувати довжину і розташування стежок. Пам'ятаючи, що їх мета - не просто з'єднувати певні точки на ділянці, можна зробити їх довгими і звивистими. Тоді з'явиться можливість в повній мірі насолоджуватися красою саду. Який би не був обраний матеріал - натуральний камінь, тротуарна плитка, гравій або дерево - він повинен залишатися привабливим при будь-яких погодних умовах.

Мощення доріжок - це, мабуть, найдешевший і найпростіший спосіб облаштувати зовнішній вигляд території. Так, використання кольорової плитки або акуратної бруківки дає можливість надати території доглянутий вигляд. Така робота проводиться вручну і не має на увазі використання спеціальної техніки. Спочатку проводиться підготовка грунту, потім розмітка і викладка обраного матеріалу.

Замовник має велику свободу вибору щодо виду майбутніх доріжок та облаштування майданчиків. А фахівці «ГарденПарк» допоможуть не тільки розробити кращу ідею оформлення, але і виконають всі роботи якісно і в найкоротші терміни.

blagoustroistvo 1

Облаштування доріжок і мощення

 

 

Замовити послугу: