Сухий струмок - унікальний елемент дизайну ландшафту. Переваги та методи його створення. Використовувані матеріали і особливості композиції.

Сухий струмок - цікавий елемент ландшафтного дизайну. Для його створення необхідно небагато часу і найпростіші матеріали. Це ідеальний варіант для ділянки, на якій немає можливості створити справжній струмок. Подібність буде вражаючим, стане прикрасою будь-якої території.

Переваги

Сухий струмок робить ландшафт більш просторим, маскує його недоліки. Його створення не вимагає великих витрат. До того ж композиція буде безпечною для маленьких дітей, в ній не будуть водитися комарі. Зробити струмок можна абсолютно в будь-якому місці:

  • в тіні;
  • на сонці;
  • на височини;
  • в низині;
  • поблизу дерев.

Це не вимагає пониження рельєфу, поглиблення русла, вирівнювання поверхні грунту і так далі. Необхідно позначити хід імпровізованої «води», вибрати камінчики, посадити рослини на всі боки струмка.

Переваги сухого водойми - відсутність необхідності міняти воду, стежити за її чистотою. У ньому не розмножаться водорості, які не заведуться комахи, немає неприємного запаху. По боках струмка можуть рости не тільки вологолюбні рослини. Береги можна викласти великими каменями, а русло - щебенем, скляними гранулами, галькою. Використовують для позначення течії і квіти (сині дзвіночки).

При плануванні русла і площі композиції слід врахувати геометрію місцевості. Так, розширюється в озеро струмочок підійде для довгого ділянки, звивистий - широкого та короткого. Фахівці «ГарденПарк» врахують це, плануючи створення декоративного елемента. Важливо чітко позначити джерело «води» - скелю або колодязь - а також його гирло. Тут необхідно задіяти фантазію. Наш дизайнер вибере найбільш підходяще місце розташування струмка, щоб він став справжньою окрасою саду.

Сухий струмок

Сухий струмок

Заказать услугу: