Ландшафтний дизайн – це мистецтво створення оригінального зовнішнього середовища.

Фахівці облаштовують територію таким чином, що там створюється неповторне оформлення, яке сподобається власникові будинку. Але щоб зовнішній вигляд був дійсно затишним, а всі елементи гармонійно поєднувалися між собою, потрібно дотримуватися одного стилю.

Дизайнери компанії GardenPark в короткі терміни створять оригінальне оформлення двору. Ми маємо досвід проектування території в найрізноманітніших напрямках ландшафтного дизайну.

Популярні стилі зовнішнього оформлення ландшафтного дизайну

Вибір стилів ландшафту дуже великий і різноманітний. Сьогодні існує понад 40 оригінальних стилів, серед яких 20 вважаються найпопулярнішими і часто використовуваними. Основна суть якісного і професійного ландшафтного дизайну в тому, щоб створити гармонійне поєднання зелених насаджень і штучних виробів. При цьому, дизайнери повинні дотримуватися не тільки загальних основ проектування, а й особливостей обраного напрямку в ландшафтному дизайні.

Стилі створилися історично, вони відображали загальний розвиток мистецтва і культури, історичні події, смаки власників маєтків і їх вимоги. Багато оформлення з’явилися внаслідок особливостей розвитку суспільства. Завдяки оформлення двору в одному стилі, ви отримаєте можливість зробити оригінальний дизайн і підкреслити переваги території, або ж приховати недоліки.

Найчастіше використовують такі напрямки:

  • Тематичний – один з найоригінальніших і популярних. Його суть полягає в тому, що у вашому дворі відображається певна тематика. Це може бути відтворення куточка планети або ж реалізація вашої улюбленої книги, фільму. Наприклад, багато шанувальників Толкієна і його книг замовляють проектування двору за мотивами цього твору – горби з імітацією круглих будиночків та інші деталі. Попитом користується оформлення двору в стилі певної країни.
  • Екодизайн – оформлення двору таким чином, щоб максимально підкреслити природність і натуральність природи. Корисною стороною є те, що вони так використовуються всі особливості території, а штучних виробів або скульптур тут дуже мало. Тут можна використовувати те, що в більшості стилів вилучається – зрізані або дерева, що впали, ямки, горби, бур’яни.
  • Хай тек – напрямок в ландшафтному дизайні, яке відображає сучасність. Він є повною протилежністю екостилю, тому що тут використовуються строгі лінії (дерева, кущі та газон підрізає), гармонійно вписуються скульптури та інші аксесуари. Дизайнери можуть додавати тут водойми і мости, рівні доріжки і акуратні клумби.
  • Французький стиль або гармонія є найкращим поєднанням усіх елементів, які разом утворюють унікальний зовнішній вигляд. Суть в тому, щоб вони створювали затишок і комфорт. Однак у цього напряму є недоліки – необхідно постійно стежити за деревами і доглядати за всім двором.

Стиль, в якому буде оформлятися ваш двір, вибирається перед початком проектування. Всі деталі та елементи узгоджуються з майстрами. Якщо ви оберете GardenPark, то можете бути впевнені, що навіть при мінімальному бюджеті отримаєте бажане оформлення.

Ландшафтний дизайн саду – види і особливості

Найчастіше майстри в першу чергу конструюють двір, але іноді власники будинку вирішують виконати дизайн саду.

  1. Англійський – один з найбільш популярних різновидів оформлень саду. Особливістю є плавні лінії, класичні рослини, тут немає симетрії.
  2. Італійський – максимальна увага приділяється кольорам і квітучим деревами.
  3. Мавританський – красиві водойми, оригінальні доріжки, екзотичні кущі квітів, але при цьому все повинно виглядати максимально природно. Крім того, можна використовувати невеликі струмки, які будуть створювати дзюрчання.
  4. Японський – повинен бути ідеальним садом для спокійних прогулянок і філософських роздумів. Тут повинні гармонійно поєднуватися скульптури, водойми і оригінальні дерева.
  5. Сільський – один з найпоширеніших в Україні стилів, які відрізняються простотою і функціональністю. Тут використовуються підручні матеріали, які перетворюють в красиві аксесуари. Дерева в основному плодові, до того ж такий сад невибагливий в догляді.

Фахівці компанії GardenPark надає послуги професійного ландшафтного дизайну. Ми гарантовано зробимо двір, який вам сподобається, і де ви зможете відчути себе затишно і комфортно.