Сад в східному стилі - японський, китайський, корейський сад

Сад в східному стилі – японський, китайський, корейський сад

Одним з кращих способів розслабитися, привести в порядок нерви і самопочуття, відпочити після складного трудового дня є прогулянка в затишному і комфортному саду.

Але оформлення і створення саду займає багато часу, якщо займатися всім самостійно. Зробити все набагато швидше вам допоможуть професійні ландшафтні дизайнери з компанії GardenPark.

Філософія і естетика саду в східному стилі

Унікальні сади в східному стилі створювалися в Китаї ще більше 4 тисяч років тому. Майстри на невеликій ділянці змінювали частини ландшафту, додавали штучні водойми і мости, але при цьому намагалися мінімально втручатися в природу.

Східні мотиви в інтер’єрі або ландшафті є одними з найпопулярніших видів оформлень в усьому світі. Це пов’язано з тим, що вони повністю натуральні і природні, але створені з особливою естетикою і елегантністю. Кожна деталь в такому саду продумується до дрібниць, але загальне оформлення виглядає так, ніби все створила сама природа.

Сади країн Азії робляться для того, щоб відвідувач моментально відчув умиротворення і спокій, розслабився і повністю відволікся від проблем. Всі рослини і матеріали, які там використовуються, залишаються в одному кольорі, а інші вироби або дерева з яскравими кольорами підбираються дуже акуратно. Найчастіше, сади в східному стилі бувають в різних відтінках зеленого, рожевого або темно-червоного.

Дизайнери працюють над кожною деталлю, щоб зробити лаконічний і акуратний сад з класичним набором рослин. Найчастіше під час проектування використовують стандартний набір дерев і насаджень, але в залежності від того, як їх встановлюють і які додаткові вироби застосовують, бувають і різні стилі.

Жителі країн Азії проводять в садах багато часу, і для них характерно вміння насолоджуватися природою, її зміною. Різні типи рослин повинні поєднуватися між собою в різні пори року. Наприклад, навіть якщо випаде сніг, сад збереже свою неповторність і естетику. Але адаптувати складні рослини під свій регіон досить складно, тому найкращим варіантом буде покупка схожих дерев або кущів і посадка їх в спеціальну грунт. Фахівці компанії GardenPark надають великий вибір видів, які відмінно підійдуть під ваш сад і створять оригінальний стиль.

Основними елементами саду в східному стилі є камінь, вода і рослини. Але східний сад – це не просто гармонія всіх елементів, тут потрібно мати основну задумку і вміти правильно відобразити її. Професійні ландшафтні дизайнери знають, що створити такий сад дуже складно, тому що необхідно не тільки правильно розставити матеріали, але і в цілому створити відповідну атмосферу.

Перед тим, як вирішити зробити собі сад в східному стилі, потрібно розуміти, що він вимагає ретельного догляду. Декілька разів на рік потрібно обрізати дерева, постійно збирати опале листя, очищати водойми і виривати бур’яни. Якщо у вас немає вільного часу і ви не готові працювати в саду, то можна скористатися послугами фахівців. Майстри можуть раз в сезон виконувати всі роботи, щоб ваш сад зберіг свій стиль і неповторність.

Сад в східному стилі – особливості різних видів

Розрізняють декілька типів садів в східному стилі.

  1. Японський сад – основна увага приділяється красі каменів і води. Вони гармонійно поєднуються між собою, уособлюють швидкоплинність і одночасно постійність світу.
  2. Китайський сад – через “закритість” країни, культурні традиції там розвивалися по-своєму, тому китайський сад є найбільш незвичайним. Вони мають великий набір оригінальних рослин, а всі елементи розташовані там, де вони повинні бути згідно з традиціями.
  3. Корейська сад – головна властивість такого саду полягає в простоті і мінімалізмі. Там немає громіздких деталей, які виділяються із загального оформлення. Навпаки – в корейському саду все виглядає так, ніби людина не торкалася до природи.

Компанія GardenPark надає послугу проектування саду в східному стилі в місті Київ, Київської області, а також по території всієї України. Ми маємо великий досвід роботи з подібними проектами, тому можете бути впевнені, що отримаєте гарантовано якісний, стильний і неповторний сад, який буде довгі роки радувати вас.

Write a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *