Головним декоративним елементом та невід’ємною частиною процесу реалізації цілісного ландшафтного проекту в Києві та Київській області є зелений трав’яний килим. Погодьтесь, що завдяки газону, можна задати настрій, ділянка наче оживає і виглядає довершено. Не менш важливим є той факт, що зелений газон має позитивну дію на психологічний стан людини, викликає умиротворення та спокій. Такий вплив є надважливим у сучасному світі, коли людина постійно піддається стресу та перебуває в напруженій атмосфері. 

Газон виконує не лише естетичні функції. За допомогою трав’яного покриву, можна облаштувати зручне місце для активних дитячих ігор чи сімейного відпочинку. Задумавшись про газон, варто вибрати, який вид газону стане основою озеленення.Багатьох замовників насторожує самостійний процес створення якісного трав’яного покриву у себе на ділянці, який є кропітким та трудомістким. І справді, щоб добитись густого травостою та щільної дернини, повинен минути не один рік. Не менш важливим є правильним підбір травосуміші, що у майбутньому убереже від небажаного зовнішнього вигляду, від якого залежить і загальна стилістика ландшафтного дизайну в Києві та Київській області.

Рулонний газон – дорослий газон! 

В даному випадку вкладання рулонного газону в Києві та Київській області стане зручним вирішенням питання по організації зеленого покриву на ділянці. Він вирощується за особливою технологією на спеціальних полях великої площі не менше двох років. Протягом цього часу газон перебуває під пильним наглядом професіоналів, які оберігають його від усіх можливих негараздів – бур’янів, захворювань, шкідників тощо. Належним чином контролюється водний баланс, не допускаючи пересушення чи загнивання дернини. І звичайно ж, стрижка та підживлення. 

Рулонний газон в ландшафтному дизайні

Завдяки вищеперерахованому комплексу заходів, на ділянку до замовника потрапляє максимально якісний газон в рулонах, який можна експлуатувати вже за 10 днів.

Рулонний газон – монокультурний. Як правило, він складається з одного виду трави (мятлику), при чому з ретельно відібраних його сортів. Ця особливість значно спрощує обслуговування газону в Києві та Київській області. Натомість для створення посівного газону використовується декілька видів трав – найчастіше це райграс, мятлик, костриця тощо. Всі вони мають різні властивості, що в результаті унеможливлює досягнення ефекту однорідності по всій площі. 

WOW-ефект! Це дуже важлива властивість рулонного газону. Відразу протягом процесу вкладання можна спостерігати за перевтіленням ділянки на очах. 

Здавалось би, ще декілька годин тому тут був будівельний майданчик, а наразі вабить зір рівний та густий газон. Одним словом, ділянка моментально перетворюється в абсолютно чарівне місце. В подальшому залишається здійснювати правильні агротехнічні та обслуговуючі заходи, яких потребує будь-який газон! Спеціалісти GardenPark знаються на всіх роботах, яких потребує газон задля того, аби його вигляд і надалі залишався доглянутим та естетичним.

Рулонний газон в ландшафтному дизайні

Нарешті, рулонний газон буде вартувати дешевше за посівний! 

Хоча на перший погляд може здатись навпаки, так як при замовленні одноразово доведеться оплатити значущу суму. При цьому варто не забувати, що за умови самостійного вирощування посівного газону, у власника попереду ще цілих два роки кропіткої праці і нефіксованих додаткових затрат для того, щоб спробувати за властивостями довести посівний газон до властивостей якісного рулонного газону.

Всі вищезазначені фактори і обумовлюють популярність використання саме рулонний газон в Києві та Київській області для того, щоб досягти цілісності ландшафтного проекту. Замовники швидко оцінюють якість і зручність такої послуги.Не дивлячись на перший погляд, на простоту вкладання газону в рулонах, цю справу варто довірити досвідченим спеціалістам. Доручаючи озеленення фахівцям GardenPark, ви не лише зекономите час, але і зможете отримати гарантію на якісне виконання робіт. Наша компанія займається озелененням та ландшафтним дизайном уже протягом багатьох років. Це дає впевненість стверджувати, що досвід спеціалістів і розуміння правильної технології роботи з рулонним газоном в Києві та Київській області дозволяє провести озеленення території під ключ. 

Рулонний газон в ландшафтному дизайні