Щоб присадибна ділянка виглядала доглянуто і затишно, потрібно в першу чергу подбати про якісні газоні.

Найчастіше бажаючі отримати стильний газон, вирішують посадити спеціальну траву, яка росте і надає гарний зовнішній вигляд двору, але у такого способу є маса недоліків – довгий процес, складний догляд, потрібні особливі умови для посадки і зростання трави … Кращим варіантом буде скористатися рулонним газоном. Він зручний, швидко встановлюється і має гарний вигляд.

Компанія GardenPark – це фахівець в ландшафтному оформленні, який пропонує послуги професійного монтажу рулонного газону. Наші майстри розкажуть про переваги і недоліки газону і нададуть рекомендації щодо вибору.

Рулонний газон – плюси і мінуси матеріалу

Рулонний газон сьогодні є одним з невід’ємних елементів ландшафтного дизайну. Він використовується для швидкого і більш простого облаштування території.

Рулонний газон – це матеріал, який спеціально вирощений, зрізаний і скачаний в рулони. Дернина укладається на спеціальну грунт, яку фахівці готують заздалегідь. Після цього трава починає проростати і утворює якісний газон.

Вирощується він за особливою технологією. Фахівці готують суміші трави, щоб одержати найбільш підходящий матеріал. Після цього протягом 1,5 – 2 років траву вирощують на спеціальному грунті з корисними речовинами.

Рулонний газон має масу переваг:

  1. Можливість відразу отримати готовий газон.
  2. На якісному рулонному газоні не проростають бур’яни.
  3. Просто монтується, якщо завдання виконують фахівці.
  4. Завдяки травосумішах газон має підвищену міцність.
  5. Він досить невибагливий в догляді і не вимагає особливих умов.
  6. Висока екологічність матеріалу.

Серед недоліків рулонного газону можна виділити високу вартість матеріалу. У порівнянні з посівним газоном, рулонний має набагато більшу ціну, але необхідно зрозуміти, що посадка і догляд вимагатиме додаткових витрат.

Види і особливості рулонного газону

Розрізняють декілька видів рулонних газонів і вибираються вони відповідно до вимог замовника і способом експлуатації.

  • Універсальний – один з найпопулярніших, тому що має достатню міцність, високу стійкість до витоптування та механічних пошкоджень, складних погодних умов. Відмітною властивістю універсального газону є те, що він відмінно виглядає як влітку, так і взимку. Трав’яні суміші підбираються таким чином, щоб зробити матеріал максимально довговічним, зручним і красивим.
  • Спортивний – використовується на футбольних полях, тенісних кортах, гольф-полях і інших територіях, де важливий не тільки зовнішній вигляд газону, але і висока стійкість до впливу. В газоні застосовуються в основному такі трави як мятліка і райграс – вони дуже міцні і не піддаються швидкому витоптування. Матеріал відрізняється також тим, що він вимагає більш ретельного догляду і підготовки грунту для укладання рулону.
  • Партерний – найбільш дорогий, але разом з цим, якісний і міцний газон. Його зазвичай замовляють в невеликих кількостях для облаштування найпомітніших місць – невеликий алеї перед входом в будинок, уздовж доріжок. Він вирощений з високоякісних трав, які досить вибагливі до умов. Такий газон потрібно регулярно поливати, грунт повинен бути ретельно присмачений, а сама територія повинна мати натуральне освітлення без тіні.

Рулонний газон, який буде служити вам багато років, повинен бути якісним і підходити під умови експлуатації. Але потрібно розуміти, що за таким газоном потрібен правильний догляд і регулярний полив. Крім того, довговічність і міцність матеріалу залежить від того, наскільки професійно він буде укладатися.

Компанія GardenPark надає послуги укладання рулонного дизайну високої якості. У нас працюють досвідчені фахівці, а послуги мають доступну вартість.