Що собою являє ландшафтний дизайн? В першу чергу, це настрій, стан душі господарів. Тому завдання ландшафтного дизайнера в Києві та Київській області компанії GardenPark при першій зустрічі із замовником проникнутись цим і в результаті створити такий простір, який буде поєднувати у собі баланс комфорту та стилю. Створення саду починаєтся з планування, з розробки проекту ландшафтного дизайну в Києві та Київській області. Це обов’язковий та важливий етап на шляху до влаштування якісного саду. Після проектування можна приступати до втілення ідеї в життя, і тут варто зазначити, що реалізація є кропіткою працею, яка вимагає уважного підходу та неабиякого професіоналізму. Це являє собою і дуже тонку підготовчу роботу, особливо з рослинами. Тому цю справу варто довірити спеціалістам.

Реалізація ландшафтного проекту в Києві та Київській області є логічним завершенням проектування. Об’єм та характер робіт співвідноситься зі складністю самого проекту. Важливо обрати вдалумеханізацію, щоб уникнути здійснення непотрібних задач. Тому якщо правильно скоординувати окремі завдання – з’явиться можливість передбачити неочікувані «сюрпризи» та складнощі безпосередньо на місцевості. Спеціалісти компанії GardenParkна основі багаторічного досвіду можуть впоратись з будь-якою ситуацією.

Реалізація ландшафтного дизайну в Києві та Київські області. Етапи, популярні стилі, які роботи включає та як проводиться.

Втілення проєкту в життя більшою мірою починається з розчищення ділянки – від будівельного сміття, бур’янів і зняття частини грунту. Цей об’єм робіт проводиться як вручну, так і за допомогою техніки, що у свою чергу дозволить зекономити кошти та прискорити процес.Після цього можна приступати до розмітки території, яка відповідає раніше розробленому та затвердженому ландшафтному проекту в Києві та Київській області. Згідно даної розмітки виконуються такі роботи як вирівнювання, нахил, моделювання місцевості, а також земляні роботи. Після цього можна приступати до організації дорожно-стежкової мережі, площадок, терас,прокладання комунікацій для системи автоматичного зрошення та ландшафтного освітлення.

Реалізація ландшафтного дизайну в Києві та Київські області. Етапи, популярні стилі, які роботи включає та як проводиться.

Також можу здійснюватись підготовка до будівництва підпірних стінок. Далі, якщо такого вимагає ландшафтний проект в Києві та Київській області, зводяться малі архітектурні форми, наприклад, альтанка, дерев’яна пергола, навіс, ігровий майданчик для дітей тощо. Після того, як прокладені всі комунікації, зведено МАФ, можна приступати до чистового планування ділянки. Таке планування здійснюється безпосереднього перед посівом або укладанням газону, а також перед посадкою композицій з рослин і полягає в ідеальному вирівнюванні верхнього родючого шару грунту. І ось уже вихід на фінішну пряму – це доставка і посадка рослин. Варто зазначити, що компанія ландшафтного дизайну в Києві та Київській області GardenPark співпрацює лише з перевіреними розсадниками та садовими центрами, які надають виключно якісний посадковий матеріал. Наші ландшафтні дизайнери попередньо особисто відбирають найбльш вдалі рослини відповідно до розробленого дендроплану.

Реалізація ландшафтного дизайну в Києві та Київські області. Етапи, популярні стилі, які роботи включає та як проводиться.

Адже рослини – основний елемент створення ландшафтного дизайну в Києві та Київській області. Після оформлення здійснюється вкладання рулонного газону, що створює вау-ефект на ділянці. Після всіх посадкових робіт спеціалісти монтують та налаштовують освітлення та систему автоматичного поливу.Тепер в ланики можуть приймати ландшафтні роботи в Києві та Київській області «під ключ» та насолоджуватись результатом від досвідчених професіоналів.

Працюючи над проектами та їх реалізацією уже багато років, спецалісти компанії GardenPark набули достатнього досвіду, для того щоб сміливо пропонувати для Вас послуги зі створення гармонійного та комфортного середовища на Вашій присадибній ділянці навіть у віддаленому форматі.

Вигадати та намалювати можна багато що. Можна навіть це гарно піднести та презентувати, змоделювати видові точки майбутнього саду. А ось розробити ландшатний дизайн в Києві та Київській області так, щоб у подальшому не було проблем з його втіленням, і, що теж не менш важливо, з доглядом за садом, – ось тут і проявляється професіоналізм, а також знання всіх деталей, якими володіють спеціалісти компанії GardenPark в достатній мрії, щоби повною мірою виправдати очікування замовника.