Вступ: Ландшафтний дизайн ділянки в Києві та Київській області – це прекрасна можливість облаштувати територію, що дозволить любуватись живописними видами і дозволить поринути в невимушену атмосферу комфорту та затишку. Задля досягнення необхідного рівня комфорту та естетичного задоволення, слід все ретельно продумати ще на стадії проектування і врахувати особливості архітектури Вашого житла.

Якщо з маленькими ділянками зазвичай виникає багато питань, то навіть планування ділянки площею 10 соток уже сильно залежить від її конфігурації. Традиційно, території прямокутної форми легше облаштовуються та зонуються, ніж квадратні або трикутні варіанти. В будь-якому випадку, є тільки один спосіб, як розпланувати ділянку 10 соток – проект ландшафтного дизайну. Він розробляється в першу чергу і може дати посну картину того, як усе буде виглядати після завершення всіх робіт.

Якщо все робити правильно, то саме проектування є першим етапом планування присадибної ділянки. Враховуючи, що мова йде про площу 10 соток, нехтувати цим не варто, оскільки ландшафтний дизайн в Києві та Київській області включає в себе чималу кількість елементів та складових.

Комплекс робіт складається із: 

  • передпроектної оцінки території;
  • складання детального проекту з усіма необхідними кресленнями;
  • підготовка території до посадкових робіт
  • встановлення системи автополиву, освітлення;
  • посадка рослинного матеріалу, відповідно до ландшафтного проекту. 

Передпроектні роботи

Ландшафтний дизайн на ділянках до 10 соток в Києві та Київській області. Особливості проектування та реалізації

Початковим етапом виступає оцінка ділянки, що включає 

  • детальні заміри;
  • топографічну зйомку для подальшого вивчення рельєфу земельної ділянки і її співставлення з рельєфом околиць;
  • інвентаризацію існуючих насаджень (дерев, чагарників, квітників) для з’ясування найкращого розташування майбутніх садових елементів .

На план ділянки у визначеному масштабі наносяться дані про розташування зелених насаджень. На основі цих даних приймається рішення про збереження та захист існуючих насаджень в проекті ландшафтного дизайну в Києві та Київській області, а також щодо агротехнічних заходів по догляду за ними. Після оцінки існуючого ландшафту, спеціаліст переходить до роботи безпосередньо над розробкою ескізного рішення ландшафтного дизайну.

Ландшафтне проектування 

Втілення ідей, які стосуються дизайну не є можливим без ретельного планування прибудинкової території, розробки загальної концепції та відповідних робочих креслень, функціонального зонування території. У процесі зонування простір розподіляється під житлові та господарські споруди; сад та город; зони відпочинку. Під час планування обов’язково враховується рельєф місцевості, конфігурація ділянки, особливості її інсоляції. Після розробки декількох ескізних пропозицій, деталі ландшафтного проекту в Києві та Київській області обговорюються із замовником, з подальшими внесеннями погоджених правок і складанням генерального плану, а також усіх інших необхідних креслень для проведення робіт по благоустрою території.

Детальне ландшафтне проектування від дизайнерів компанії GardenPark дозволяє швидко, точно і значно бюджетніше виконати роботи, що стосуються ландшафтного дизайну будь-якому підряднику. Чітко притримуючись  розробленому плану, можна зекономити час на будівництво та висадку рослин, знизити загальну ціну озеленення. Компанія GardenPark пропонує повний комплекс робіт задля втілення Вашої мрії про красивий, затишний та стильний сад.

Підготовка території

Ландшафтний дизайн на ділянках до 10 соток в Києві та Київській області. Особливості проектування та реалізації

Для швидкого, правильного виконання робіт по ландшафтному дизайну в Києві та Київській області потрібно підготувати територію о озеленення ділянки. Перш за все проводиться комплекс землетехнічних робіт, який включає в себе вертикальне планування, прокладання підземних комунікацій (автоматичний полив, освітлення, дренаж тощо). Наступним етапом благоустрою ділянки полягає у влаштування дорожньо-стежкової мережі та архітектурних споруд.

Посадка рослин

Після завершення всіх інженерно-технічних та земляних робіт, можна переходити до безпосередньо висадки посадкового матеріалу згідно дендроплану, починаючи з крупномірів. Правильна посадка рослин доволі складний процес, який варто довірити спеціалістам, які враховують всі необхідні умови, щоб в подальшому забезпечити хорошу приживлюваність

Ставши власником земельної ділянки, власнику доведеться вирішувати багато питань, які виникатимуть щорічно. Однак перш за все необхідно задуматись про благоустрій та озеленення території. Правильне планування, яке виконане спеціалістами, дозволить розмістити всі споруди, доріжки, малі архітектурні форми, зелені насадження тощо таким чином, щоби вони не тільки працювали на комфорт та затишок, але і могли ефективно використовуватись господарями. Тому варто розуміти, що ландшафтний дизайн прибудинкової території будь-якої площі в Києві та Київській області краще за все буде довірити професіоналам. Компанія GardenPark на ринку ландшафтних послуг уже більше десяти років. Спеціалісти компанії володіють всіма необхідними знаннями і навичками, які необхідні для втілення найцікавіших ідей при проектуванні та створенні унікального та неповторного ландшафтного дизайну.

За час роботи по реалізації ландшафтних проектів різної ступені важкості, фахівці компанії отримали колосальний досвід, що дає можливість озеленити та облагородити будь-яку ділянку.