Створити сад в короткий термін - це не означає зробити «на швидку руку». У цьому випадку все, як і завжди, має бути продумано до дрібниць, повинні бути враховані всі деталі.

Перед ландшафтним дизайнером стояло завдання створити функціональний сад для всієї родини. Коли ми приступили до проектування, на ділянці вже був будинок, басейн, альтанка і мощення по всій території. Також були висаджені туї уздовж однієї зі сторін паркану. Виходячи з уже існуючого планування, були визначені зони розміщення всіх елементів саду.

Незважаючи на невеликі розміри саду, вдалося гармонійно розмістити всі зони і зробити простір максимально комфортним.

Основним місцем, де збирається вся родина, є альтанка. Саме з цього біля неї перебувати сама декоративна і незвичайна композиція, акцентом в якій виступає магнолія Суланжа в оточенні куль самшиту різного діаметру. Влітку цю композиції прикрашають гортензії волотисті 'Diamond Rouge' і лаванда.

Зліва від альтанки знаходиться невеликий декоративний город в дерев'яних ящиках. Тут господиня буде вирощувати зелень і пряні трави. Так само поруч уздовж компактно розмістилися кілька кущів смородини й агрусу.

Композиції біля лазні створює фон і перекриває вид на сусідній будинок. Домінантою тут виступає горобина 'Dodong' з великими ажурними листками і великими суцвіттями. Для акценту на кольорі використані клен 'Crimsong Centry' і барбарис Тунберга 'Atropurpurea'. Так само композиція доповнена гірськими соснами і ялівцями. Восени таке поєднання рослин дає неймовірний колір, який безперечно буде привертати увагу.

Уздовж фасадної частини забору, було вирішено також зробити композицію. Такий прийом дав можливість створити особливу атмосферу затишку. Для рівноваги загального ландшафтного рішення ділянки тут так само використовували краснолістний клен. І щоб з'єднати в одне ціле композицію з уже існуючою березою, висадили берези повислої 'Youngiі'. Влітку тут цвітуть гортензії волотисті і садові, спіреї та багаторічники.

Між двома композиціями висаджені плодові дерева і там же залишилося місце для ігор дітей на газоні, де вони можуть бігати і розважатись.

Особливість реалізації даного об'єкта полягала в тому, що весь комплекс робіт потрібно було провести буквально за 5 днів. Завдяки злагодженій роботі всієї команди, ми виконали всі побажання замовників і вклалися у встановлений термін.

Ще приклад: ландшафтний дизайн ділянки 10 соток