Ландшафтне проектування - це комплекс робіт, спрямованих на те, щоб зробити ваш двір доглянутим та створити там унікальну зону відпочинку. Якщо не стежити за своєю присадибною ділянкою, то з часом вона повністю заросте бур'янами і травою. Але ж можна зробити оригінальну територію, яка буде «радувати око» і дарувати атмосферу затишку, спокою. Але цим повинні займатися виключно професіонали, досвідчені дизайнери, які передбачать всі деталі.

Компанія GardenPark перетворить ваш двір і присадибну територію в райський куточок. Ми надаємо послуги як по Києву, так і по всій Україні.

Переваги ландшафтного проектування у нас

Комплекс услуг
Комплекс послуг. Ви можете замовити не тільки ландшафтне проектування під вашу ділянку, а й скористатися нашими послугами по його реалізації. Професійні майстри швидко і якісно створять точний ландшафтний проект, який відповідає плану. Крім того, якщо ви замовите комплекс послуг, то проект дизайну отримуєте безкоштовно.
Ландшафтне проектування в Києві
Гарантія якості. Наша компанія дає реальну гарантію того, що ваша ділянка буде відповідати розробленому раніше плану і вашим очікуванням.
Ландшафтне проектування в Києві
Індивідуальний підхід. Ми не тільки працюємо з кожним клієнтом індивідуально, але й всі ландшафтні проекти враховують побажання замовника, особливості території, цінові рамки. Перед розробкою плану, обговорюються всі деталі, щоб створити такий ландшафт, про який ви мріяли.
Ландшафтне проектування в Києві
Зручна цінова політика. Під час роботи над проектом, проводиться розрахунок вартості реалізації плану, тож ви ще на стадії проектування дізнаєтеся орієнтовний бюджет. Клієнт може сам встановлювати обмеження за ціною, а дизайнери вже будуть від цього і виконувати проект.
Ландшафтне проектування в Києві
Професіоналізм. Всі співробітники компанії мають великий досвід роботи зі створення унікального оформлення території по Києву і Україні. Дизайнери мають профільну університетську освіту, постійно розвиваються, відрізняються творчим мисленням і можуть надати клієнту оригінальний проект. В роботі дизайнерів поєднуються сучасні тенденції і класичні стилі оформлення, щоб зробити вам зручну і красиву ділянку.
Комплекс услуг
Пунктуальність і порядність. Всі послуги, які ми надаємо, виконуються в точно встановлений термін. Його обговорюють з замовником ще на етапі планування, і ми завжди здаємо всі проекти до остаточної дати. Ви можете бути впевнені в тому, то отримаєте краще обслуговування.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

Замовте ландшафтне проектування і отримайте до 20%* знижки на послугу ландшафтний дизайн

Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний і продуманий ландшафтний проект, доступну вартість і досвідчених професіоналів. Вибирайте краще - вибирайте ландшафтний дизайн від GardenPark.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ


Відгуки

З чого складається проектування ландшафту?

Проект складається з:
3Д візуалізації
01
Генеральний план ділянки
02
Дендрологічне креслення
03
посадкове креслення
04
Розбивочне креслення
05
схема розстановки освітлювальних приладів
06
План-схема автополиву
07
кошториси
08

Поняття «красивого життя» у кожної людини своє, проте всі люди сходяться на думці, що повноцінний заряд свіжості і життєвої енергії ми отримуємо, перебуваючи серед живої природи. Справжня краса завжди пов'язується з гармонією і природністю. Саме її може подарувати доглянутий сад. Тому послуги з ландшафтного проектування стають все більш популярними. Ландшафтне проектування являє собою цілий комплекс робіт, які включають в себе кілька стадій.

З чого починати створення ландшафтного проекту?

Перш за все, необхідно визначитися з виконавцем, так як саме від нього залежить якість складної роботи. Компанія GardenPark володіє необхідним персоналом, який професійно навчений і здатний виконувати найскладніші завдання з ландшафтного дизайну. Для початку необхідно визначити стиль, в якому і буде виконуватися ландшафтний дизайн. Це можуть бути такі напрямки:

 • природний пейзаж;
 • регулярне планування.

При організації природного пейзажу, наші фахівці згрупують дерева і чагарники в природному порядку. Вони будуть чергуватися з прокладеними стежками. Регулярне планування трохи складніше, тому що має на увазі повну симетрію елементів. Галявини і газони чергуються при цьому в строгому порядку.
Коли фахівці нашої компанії отримують замовлення від клієнта, роботи здійснюються в такий спосіб:

 • виїзд фахівців та вивчення території;
 • складання ситуаційного плану;
 • врахування побажань клієнта;
 • начерки дизайну ландшафту;
 • створення робочих ландшафтних проектів і фінального креслення;
 • виконання робіт.

Вивчення території під оформлення

Найбільш відповідальним процесом є попереднє вивчення території, на якій буде виконуватися робота по ландшафтному проектуванні. На даному етапі необхідно зібрати якнайповнішу інформацію як про самій ділянці, так і про побажання його власників. Ігнорування будь-якого факту може призвести до того, що кінцевий результат не буде задовольняти потреби власників. До того ж функціонування ділянки може бути неякісним, тому що деякі моменти не були враховані.
У процесі створення ситуаційного плану необхідно детально описати всі деталі будівлі, включаючи двері та вікна. Також враховуються всі особливості ландшафту. Це можуть бути паркани і доріжки, а також всі дерева. Особливу увагу доведеться приділити проводам, які проходять через ділянку. Вкрай важливо на даному етапі виконати забір ґрунту і проаналізувати його склад.
Необхідно перевірити ділянку на наявність ґрунтових вод, так як це може істотно ускладнити виконання завдання. Щоб зрозуміти обсяг майбутніх робіт, необхідно виміряти перепад рельєфу. Також доведеться врахувати освітлення на ділянці. Ці дані дозволять підібрати найбільш оптимальний для даної території план робіт з облагороджування.
На даному етапі наші фахівці створюють топографічні карти, куди в обов'язковому порядку повинні наноситися високі і низькі точки ділянки. Це дозволить зрозуміти, де практичніше зробити водойми і розмістити рослинність. Після того як основна інформація по території зібрана, необхідно з'ясувати всі побажання клієнта. До того ж важливо уточнити наявність домашніх тварин у дворі. Дана інформація потім зіставляється з можливостями місцевості. Побажання клієнта обумовлюють і тип проекту.
Чи буде ділянку облаштований в стилі природного пейзажу або методом регулярного планування, багато в чому буде залежати від побажань замовника, а фахівці нашої компанії готові задовольнити їх, наскільки дозволятимуть особливості місцевості. Іноді можливо з'єднання стилів, що під силу лише досить досвідченому дизайнеру.

План ландшафту

Тепер пора сформувати попередній план майбутнього дизайну території. Це означає, що в подальшому він буде ще ретельно редагуватися, але завдяки такому підходу можна зрозуміти, в якому напрямку здійснювати подальші роботи. У процесі його виконання враховуються такі моменти:

 • доріжки і стежини;
 • розміщення пристосування для барбекю;
 • місце для водойми;
 • дитячий майданчик;
 • підземні комунікації;
 • можливі місця для дерев та чагарників.

Як правило, створюється кілька можливих проектів, які і надаються нашою компанією замовнику. Плани мають виключно технічний характер. Ландшафтне проектування Київ має на увазі також виконання третього етапу проектування.

Створення креслення проекту

Після того як замовник схвалив один із запропонованих нашою компанією проектів, починається робота зі створення робочого плану. Це основні документи, які дозволяють виконувати необхідний обсяг робіт. На даному етапі задіюються дендрологи та агрономи, а також конструктори і велика кількість інших фахівців. До складу проекту може входити остаточний план ділянки, та вертикальне планування території. Також в ньому може враховуватися і проект переміщення земельної маси. В даному проекті відображаються існуючі схеми дренажу і план поливу місцевості. Тут задіюються креслення зі зведення невеликих побудов на території і водойми.
Завдяки такому проекту можна вирахувати реальну вартість виконуваних робіт і всіх витрат. Позитивним моментом на даному етапі також є можливість створення тривимірного проекту, який дозволяє оцінити всю красу майбутнього творіння. Після того як замовник остаточно схвалить отримані дані вартосты робіт і всіх необхідних витрат, починається сам процес ландшафтного дизайну.
У будь-якому випадку на всіх етапах фахівці нашої компанії тісно співпрацюють із замовником і надають йому можливість вибору. Остаточне рішення завжди за ним, що є важливим аргументом для звернення в нашу компанію. Співпраця з нами з облагороджування території буде означати, що ви залишитеся задоволені результатом, так як ми прагнемо якнайкраще зрозуміти вимоги замовника і втілити їх в життя.

Замовити послугу: