Інновація Hydrawise Ready в системі автоматичного поливу

Інновація Hydrawise Ready в системі автоматичного поливу

Фахівці компанії GardenPark завжди намагаються поліпшити свою роботу, використовуючи нові технології в сфері ландшафтного дизайну. З недавнього часу компанія використовує новий контролер для управління системою автоматичного поливу. Це 'must have' кожної ділянки в незалежності від його розмірів.

Hydrawise Новий контролер Hydrawise ™ Ready дає можливість управляти системою автоматичного поливу з будь-якої точки світу. За допомогою Вашого смартфона при установці спеціального додатку Hydrawise App для операційних систем iOS або Android (або через інтернет-браузер). Всі налаштування здійснюються через особистий кабінет. Зі свого аккаунта Ви зможете повністю бачити інформацію по кожній зоні, а також довідки про ділянку в цілому. Контролер Hydrawise ™ Ready, який встановлює компанія GardenPark в Києві і по території України, значно розширює можливості роботи системи автоматичного поливу.

У програмі є витратомір, який дає можливість бачити витрати води в кожній зоні. Це дозволяє зрозуміти, скільки води витрачається на зрошення, а також відстежувати виникнення відмов - наприклад, розриви труб або непрацюючі зони. Контролер Hydrawise формує звіти, з яких ви можете дізнатися, скільки води витрачається на кожну зону і на систему в цілому. За допомогою витратоміра можна також створювати повідомлення, завдяки яким Ви будете отримувати актуальну інформацію про те, що відбувається в системі - це особливо важливо, якщо вдома довгий час нікого немає.

У свою чергу це дасть розуміння правильності роботи системи автоматичного поливу. Контролер може автоматично регулювати полив в залежності від заданих Вами параметрів спочатку при його установці. Тут є спеціальні датчики, які дають інформацію про навколишнє середовище. З їх допомогою додаток буде визначати потрібну кількість води для рослин і газону, в залежності від погодних умов і пори року. При випаровуванні волога йде з саду, тоді як опади і зрошення його зволожують. З огляду на ці обставини, система Hydrawise вирішує, коли саме потрібно полити сад. Під кожну зону окремо система налаштовує частоту і тривалість поливу. Ця функція дуже важлива для рослин і газону, вона підтримує сприятливі умови для їх розвитку.

Контролери цього типу мають можливість додавання зон, їх потрібно тільки позначити, а також налаштувати параметри (графік і частоту). Бувають дуже тінисті ділянки і виникає проблема вбирання води. Але вона вирішується з допомогою функції - Cycle and Soak. Вона дозволяє розбити тривалість поливу на періоди поливу (цикли) і паузи (вбирання), щоб вода могла вбратися в грунт, не стікаючи з ділянки і не застоюватися на ньому.

В цілому цей контролер дуже зручний у використанні і має ряд переваг над іншими. Вам не потрібно перейматись, коли Ви не вдома, адже «пульт управління» завжди з Вами. Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися, написавши нам або зателефонувавши.

Write a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *