Як правильно доглядати за садом? Цим питанням задаються власники ділянок за містом. Хтось з них ще на початку планування території, хтось під час етапу реалізації, а хтось взагалі вважає, що після втілення проекту в життя робота над ним закінчується, і приділяти увагу саду надалі немає необхідності. 

„Мій сад — мій найкрасивіший шедевр.“ —  Клод Моне, французский художник 1840 – 1926. 

Гадаємо, кожен господар на власній прибудинковій території хотів би з гордістю цитувати відомого імпресіоніста по відношенні до свого саду. Разом з цим необхідно розуміти, що сад – кропітка робота та заслуга досвідченого садівника. 

В будь-яку пору року на рослині можна виявити сліди хвороби чи ураження шкідниками, що може бути наслідком впливу зовнішніх факторів, позаяк як рослини, так само як і люди, є живими організмами. Саме задля запобігання таким небажаним ситуаціям важливо дотримуватись визначеного комплексу агротехнічних заходів, що дозволить мінімізувати ймовірність їх ураження. Адже завжди легше провести профілактику, аніж боротись з наслідками, які у свою чергу можуть бути необоротними. Зрозуміло, що підтримувати ділянку в належному стані та естетичному вигляді можливо самотужки. Наразі в мережі кожен має вільний доступ до ресурсів, щоб отримати теоретичні знання, зрозуміти сезонність і необхідність тих чи інших робіт. Разом з тим існує ризик заплутатись серед такого об’єму інформації, і як наслідок замість користі, завдати рослинам шкоди.  Крім здатності до ураження зовнішніми факторами, відсутності базового догляду господарів, існують абсолютно протилежні ситуації. Мова йде про випадки, коли власники навпаки настільки хочуть самостійно опікати рослини, що завдають непоправної шкоди, що зможе призвести до її гибелі. Зазвичай це стосується  внесення надмірної кількості добрив або ж неправильної обрізки.

уход за участком

Однак ландшафтний дизайн в Києві та Київській області, це не лише про рослини. Безумовно, вони є домінуючим елементом, проте в утворенні комплексного цілісного ландшафту беруть участь і інші елементи, що потребують догляду. Мова йде про газон, мощення, водойми, а також інженерні конструкції. 

Все вищезазначене дозволяє стверджувати, що якісний догляд за садом в Києві та Київській області передбачає не лише теоретичні знання, а і вимагає розуміння та практичних навиків. Під якісним професійним доглядом розуміється в першу чергу освіченість та досвід спеціалістів, хороший інструмент, грамотний сервіс тощо. І у більшості випадків замовити комплексний догляд буде найбільш правильним та раціональним рішенням для того, щоб спеціалісти мали змогу спостерігати за розвитком і динамікою саду. Нагадаємо, що для кожної пори року є визначений перелік робіт для підтримки ландшафту в належному вигляді. Це означає, що і взимку є потреба контролювати, як насадження реагують на пониження температур та наявність снігового покриву, чи достатньо замульчовані пристовбурні лунки тощо.

ландшафтный дизайн в Киеве и Киевской области

Завжди необхідно пам’ятати, що

Сад є  відображенням тієї роботи, яку в нього вкладати.

І навіть на перший погляд найменш доглядовий сад потребує уваги.Чому варто звернутись до спеціалістів для забезпечення догляду за садом в Києві та Київській області? Зрозумівши наскільки необхідний якісний догляд, що включає в себе цілий комплекс заходів, таких як полив, обробка від шкідників, видалення бур’янів, формування і обрізка, мульчування, а також заходи із захисту, для економії часу та ресурсів замовника, рекомендуємо звернутись до профільних фахівців. Спеціалісти компанії «GardenPark» надають послуги як окремих робіт з догляду, наприклад, стрижка живоплоту, так і комплексний регулярний догляд, який дозволяє підтримувати сад в належному вигляді, що в перспективі дасть можливість належним чином зберегти сад здоровим та доглянутим.