Сучасний ландшафтний дизайн дуже популярний і досить швидко розвивається стиль. Він являє собою стилізацію основних напрямків, поєднання різних комбінацій, стилів, методів і форм в одне ціле. Але граючи зі стилями потрібно аналізувати найелементарніші правила і канони – це дозволить нам розширити стилістичні образи і архітектурні можливості. Ми створюємо щось нове і індивідуальне, допускаючи несподівані варіанти і прийоми ландшафтного дизайну, не дотримуючись певних формул і правил. У сучасному світі це називають еклектика.

Поступово цей напрямок проник в усі кола діяльності, в 19 столітті, і в наш час є одним з найбільш вагомих і відомих напрямків в музиці, живопису, моді та архітектури, не виняток і ландшафтний дизайн.

Складність сучасного дизайну в тому, що б гармонійно поєднувати всі стилі, так як вони все складав століттями і несуть в собі певну ідею, основу. Це ускладнює завдання, але фахівці компанії Garden Park висококваліфіковані і у них завжди є креативні ідеї і дизайнерськы рішення. Вони зі смаком підберуть всі елементи ландшафту, рослини і їх декоративні форми, з огляду на Ваші побажання, існуючий рельєф і природні особливості ділянки.

Одну з головних ролей у сучасному ландшафтному дизайні грає – лаконізм. У моді завжди прості і чіткі лінії, а й фактурності теж є місце. Особливістю сучасного саду є чітке обриси простору, так само поділ ділянки на зони, це надає йому практичності і зручності. Прийомів поділ кордонів – безліч. Сьогодні найпоширенішим є використання рослин. Замість того, щоб дотримуватися традиційних варіантів, сучасний сад поєднує в собі різні текстури, кольору і форми. Особливу роль відіграє поєднання кольорів, їх правильна композиція. Найчастіше в групових посадках використовують обмежену кількість рослин – це допомагає створити більш повний і єдиний образ. У цьому й відмінність сучасного ландшафтного дизайну.

Ще способами служать доріжки, підпірні стінки, тераси – вони довговічні і несуть в собі декоративний характер. Не виняток і освітлення на ділянці. З огляду на те, як розвинені технології, вони дозволяють створити незвичайні ефекти. Підсвічуючи рослини, можна побачити їх оригінальні силуети, що зрадить велику казковість і романтичність. Ваш ділянка буде декоративний не тільки вдень, але і в темний час доби.

Сади залежать від способу життя і смаків власників. Так як в сучасному світі у більшості людей дуже швидкий темп життя їм ніколи доглядати за ділянкою. Вони більш схильні використовувати строгі геометричні планування, для зручності і комфорту. Кожен прагне до максимальної функціональності і практичності всіх елементів. Можна сказати що геометрія і мінімалізм є прояви сучасного саду. Але в цілому в плануванні саду присутні закони статики і динаміки.

Сучасний сад яскраво виражає рух і надає кожному елементу свій характер і філософію. Дуже часто і символічно використовують вогонь, який є символом життя і трансформації. Але в сучасному саду він грає і практичну функцію. Найчастіше це каміни або вогнищеві чаші, так звані барбекю-зони. Це досить масштабні зони, тому місце повинно дозволяти це зробити. Цей куточок дозволяє розвести багаття, влаштує пікнік або просто погрітися біля вогню.

Не менш популярно є вода. Яка символізує очищення і чистоту. Вона має дуже багато проявів: басейни, каскади, водоспади, озера і т.д. У сучасному ландшафтному дизайні присутність води на ділянці додає спокою й умиротворення. Але всі елементи йдуть в дуеті з різними матеріалами. Наприклад, це може бути камінь, бетон, дерево, метал. Вони мають свою унікальну структуру і текстуру, ніж є відмінним елементом. Дуже часто грають фонову роль за рахунок природності кольору.

Важливу роль в сучасному озелененні відіграє газон. Це універсальний елемент ландшафту. Його особливість в тому, що з ним можна правильно організувати простір вашої ділянки. Трав’яний покрив виконує кілька функцій: декоративну, практичну, санітарно-гігієнічну. Він регулює мікроклімат території, очищає повітря від пилу, що дуже важливо в сучасному світі. Існує кілька типів газонів: партерний, паркової, спортивний, мавританський (квітучий). Їх використання залежить від бажань власника, а так само від стилістики ділянки.

Дуже часто замість газону використовують мальовничі луки з багаторічних трав. Мають величезне значення злакові рослини. Вони не вимагають стрижки і частого поливу.

Сучасний ландшафтний дизайн вибирають ті, хто знає ціну часу і дорожать їм, що б більше проводити його в колі родини або друзів. Не завжди сучасному саду приписують правильність і точність, можна сміливо використовувати нетрадиційні, асиметричні елементи. Немає затвердження або закону, що для створення сучасного ландшафтного дизайну потрібно дотримуватися мінімалізму, строгості і стриманості. Але потрібно дуже грамотний підхід, щоб створити на вашій ділянці райський куточок.

Ефективного результату досягти вдається лише талановитим і досвідченим майстрам. І не важливо, якого стилю Ви вирішите віддати перевагу, будь то пейзажний або класичний стиль. Garden Park має кращих фахівців, які втілять всі мрії. І Ваш сад буде не просто авторською роботою, а й відображення стилю життя, способу мислення і смаків. Отримати консультацію або виїзд на об’єкт Ви можете, зателефонувавши менеджеру або відправивши заявку на е-mail.